×

Ewa „Gogglebox” była na USG. Już wie, dlaczego jej brzuszek jest tak mały

Ciąża Ewy Mrozowskiej z „Gogglebox. Przed telewizorem” budzi duże emocje, odkąd wyszła na jaw. Jakiś czas temu gwiazda stacji TTV pokazała na swoim Instagramie ciążowy brzuszek. Natychmiast zmartwiła nim swoich fanów. Jest on bowiem bardzo mały jak 6. miesiąc ciąży. Teraz już wie, dlaczego ma taki rozmiar. Wszystko wyjaśniło badanie USG.

Ciąża Ewy Mrozowskiej z „Gogglebox. Przed telewizorem”

Ewa Mrozowska dość długo ukrywała, że spodziewa się dziecka. Jednak odkąd to ujawniła, regularnie chwali się zdjęciami ciążowego brzuszka i przebiegu ciąży. Pilnie relacjonuje także swoje przygotowania do zostania mamą. My ze swojej strony pragniemy tylko dodać, że gwiazda TTV wygląda naprawdę kwitnąco!

Ciąża Ewy Mrozowskiej z „Gogglebox. Przed telewizorem”

„Gdzie tak naprawdę jest Leon?” – pytali zaniepokojeni fani

Kilka dni temu Ewa Mrozowska dodała na Instagramie zdjęcie, na którym dokładnie było widać ciążowy brzuszek. Jej fanów natychmiast zaniepokoił jego rozmiar. Był naprawdę niewielki jak na 6. miesiąc ciąży. Celebrytka oczywiście natychmiast uspokoiła wszystkich. Jej ciąża rozwija się prawidłowo i z Leosiem nie ma żadnych problemów.

Poniżej możecie zobaczyć fotografię, która wywołała tak olbrzymie zamieszanie i niepokój wśród obserwatorów Ewy.

Ciąża Ewy Mrozowskiej”

Ewa zdradziła nieco więcej po wizycie u lekarza

Teraz Ewa zdradziła przebieg wizyty u lekarza i zdała na Instagram relację z badania USG. Powiedziała również, że kontrola wyjaśniła, dlaczego jej brzuszek jest tak mały. Pani doktor uspokoiła przyszłą mamę.

Sexy mama ??? wczoraj po usg czuje się super ! Jak tylko dowiem się że jest wszystko okey to dostaje wiatru w żagle ! Wiadomo że Leoś napewno nie będzie Leą ??? ma duże stopki i potrafi zawodowo się skulić ,mimo swoich wymiarów ??? stąd brzuszek może wydawać się mały mimo moich +9kg ??? ?

Czyli teraz wszystko stało się jasne! ?

Ciąża Ewy z „Gogglebox. Przed telewizorem”

Ciąża Ewy Mrozowskiej z „Gogglebox. Przed telewizorem”. Komentarze zachwyconych fanów

Ewa wygląda w stanie błogosławionym przepięknie. Fani również od razu to zauważyli. Pod ostatnim zdjęciem wprost zaroiło się od słów zachwytu.

Super Ewcia pięknie wyglądasz?

NAPRAWDĘ SEXY MAMA!?

Śliczna jak zawsze.Cieszę się,że u Ciebie wszystko ok ?

Ślicznie Pani Ewo pani wygląda?

Prawda, że piękna? Przyznajcie, też śledzicie losy Ewy? ?

zamknij