×

Ewa Farna urodziła już kilka dni temu! Ale to dzisiaj pochwaliła się zdjęciem z synkiem

Ewa Farna urodziła! Gwiazda właśnie pochwaliła się na swoim Instagramie tą radosną nowiną. Wiemy już, jakiej płci jest maluszek i jak prawdopodobnie będzie miał na imię.

Ewa Farna w zaawansowanej ciąży wciąż występowała na scenie

Wiele artystek decyduje się na zawieszenie swojej kariery muzycznej, kiedy spodziewają się przyjścia na świat dziecka. Ewa Farna pokazała już, że do nich nie należy, bowiem przez ostatnie miesiące robiła to, co uwielbia najbardziej – występowała dla swoich fanów. Gwiazda zdecydowała, że nie zrezygnuje z pracy i będzie koncertować nawet w zaawansowanej ciąży. Słowa dotrzymała bowiem trasę koncertową zakończyła na niedługo przed porodem.

Wystarczy spojrzeć na ostatnie zdjęcie ze sceny

Ewa Farna po zakończeniu trasy koncertowej pochwaliła się zdjęciem z ostatniego występu, na którym widać ogromny brzuszek gwiazdy. Co na to fani? Większość z nich jest zachwycona formą, jaką na tym etapie ciąży prezentowała gwiazda.

Przecudowne zdjęcia. Ja się w nich zakochałam!

Jak pięknie wyglądasz. Zdrowia życzę – czytamy

Nie zabrakło jednak też takich osób, które martwią się, że Ewa Farna w zaawansowanej ciąży na scenie może zaszkodzić dziecku.

Czy wiesz, że Twoje dziecko też słyszy to, co się dzieje na koncercie? Nie szkodzi mu to? – czytamy w jednym z komentarzy

Patrząc na brzuch Ewy Farny, niektórzy pozwolili sobie nawet na komentarz, że piosenkarka spodziewa się bliźniaków. Myślicie, że to możliwe?

Ewa Farna urodziła

Stało się! Gwiazda urodziła, a pięknym zdjęciem z dzieckiem pochwaliła się na swoim Instagramie. Fotografia to jednak nie wszystko. Sporo na temat maleństwa mówią bowiem zamieszczone pod zdjęciem hashtagi. Artystka pod opisem do zdjęcia napisała #mama #artur #babyboy. Wszystko wskazuje więc na to, że maluszek będzie miał na imię Artur!

Pare dni temu stalam sie mama. Poprosze o respektowanie naszej prywatnosci i spokoju, ktory teraz potrzebuje kazda mama. Jestesmy zdrowi i szczesliwi – piszę Ewa Farna

Gratulujemy!

Może Cię zainteresować