×

Ewa Farna zaliczyła pierwsze oficjalne wyjście po porodzie. Gwiazda zachwyca figurą

Ewa Farna to urodzona artystka. Ma świetny głos, a co więcej nie lubi robić sobie przerwy od występów na scenie, którym oddaje się w 100 procentach. W myśl tej zasady, 26-letnia piosenkarka, która niedawno urodziła synka, już powoli wraca do pracy. Gwiazda ma już za sobą pierwsze oficjalne wyjście i zdjęcia na ściance. Trzeba przyznać, że Ewa Farna po narodzinach dziecka wygląda znakomicie.

Ewa Farna po narodzinach dziecka

Przypomnijmy, że Ewa Farna urodziła na początku czerwca tego roku. I choć śpiewała dla swoich fanów praktycznie do ostatniej chwili, okazuje się, że po narodzinach dziecka również nie kazała na siebie długo czekać. Już w połowie lipca Ewa Farna zagrała swój pierwszy koncert po ciąży, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Tak rozkwitasz po ciąży, że muszę napisać komentarz. Wyglądasz olśniewająco

Cudnie wyglądasz, służy Ci macierzyństwo

Cudownie patrzeć na Ciebie taką szczęśliwą – pisali fani w mediach społecznościowych

Ewa Farna po narodzinach dziecka

Instagram

Tymczasem artystka zaliczyła właśnie pierwsze oficjalne wyjście. Pojawiła się na konferencji Top of the Top Sopot Festival 2019. Świeżo upieczona mama była jedną z gwiazd koncertu „#iDance” w Operze Leśnej.

Nie ma co się dziwić, że w komentarzach pod zdjęciami jest pełno słów zachwytu dla formy i wyglądu artystki. Przyznacie, że Ewa Farna prezentuje się rewelacyjnie?

Może Cię zainteresować

zamknij