×

Dwuznaczny wpis Esmeraldy na Instagramie. Pod nim komentarze: „Jesteś w ciąży?!”

Czy życie Esmeraldy Godlewskiej wskoczyło na zupełnie inny tor? Można tak myśleć, czytając jej ostatni post odnośnie macierzyństwa i rodziny. W tekście pada dużo dwuznacznych słów, które mogą świadczyć o tym, że kontrowersyjna celebrytka spodziewa się dziecka. Czy to prawda?

Niczego wprost nie napisała, ale czytając między wierszami można tak zinterpretować jej słowa

Niebawem dowiecie się o kolejnym wspaniałym dziele Boga w moim życiu. Pamiętaj, że nie liczy się to czego chcesz, liczy się to czego tak naprawdę, w głębi serca pragniesz:)

„Nie jest łatwo być samotną mamą, zwłaszcza, że miał być ślub, ale on odszedł do innej porzucając narzeczoną i wówczas, maleńkie dziecko”

Słowa Esmeraldy są bardzo intrygujące i wygląda na to, że jedna z sióstr Godlewskich ma dla nas sporą niespodziankę. Czy spodziewa się kolejnego dziecka?

Od zawsze pragnęłam pełnej rodziny, sama pochodzę z wielodzietnej rodziny, w której się nie przelewało złoto ale jednak rodzice starali się jak mogli aby zaspokoić nasze podstawowe potrzeby i do tej pory są razem, od momentu zapoznania się to już 46 lat spędzonych wspólnie.. :)

Jest nas 8 plus rodzice ( taka informacja dla tych, którzy wciąż pytają ile mam rodzeństwa :) Jednak, zdarza się czasem tak, że Bóg ma dla nas inny plan niż nasze wizje przyszłości, często łączy ludzi w pary aby powstał OWY CUD :) i na tym etapie kończą się nasze drogi…

Trudno jest starać się za dwoje, być mamą, tatą, kucharką, sprzątaczką i przy tym utrzymać rodzinę oraz studiować, jednak gdy patrzę na ten obrazek czyli wprost w twarz swojego Aniołka wiem, że warto:)

„Mój syn wynagradza mi wszelkie cierpienia, przy nim jestem szczęśliwa i spełniona”

I Wam tego życzę :) żeby każda z Was odnalazła swoją drogę w życiu i nią podążała z uniesioną głową :) ale pamiętała przy tym, że nie patrzymy na NIKOGO z góry, no chyba, że pomagamy mu wstać

Przy okazji z komentarzy dowiadujemy się, że razem z Małgorzatą, z którą na nowo zaczęła rozmawiać, zakłada kanał na YouTube, gdzie będą dzielić się swoim życiem

Co o wpisie sądzą jej fani i hejterzy? W tym przypadku Esmeralda ma duże wsparcie od życzliwych jej osób.

Powiem szczerze.. łatwo jest ludziom oceniać cię po wyglądzie itp(chociaż nie wiem co im w nim nie pasuje może są zazdrośni) Ale mimo wszystko jesteś bardzo mądrą osobą, kochającą matką i świetnie sobie radzisz. Życzę ci powodzenia na dalszej drodze życia z twoim synkiem. Wszystkiego dobrego i pozdrowionka dla malucha ;)

Nie rozumiem jak facet mógł zostawić tak piękną kobietę

Bo najgorsze to oceniać książkę po okładce. Nigdy się tu nie udzielałam, ale sporo obserwowałam. W Tobie jest ogrom klasy, miłości a co najważniejsze posiadasz bardzo ważna cechę jaką ludziom często brakuje to szacunek do drugiego człowieka. Moniko jesteś kobietą o szlachetnym sercu nie daj sobie nigdy wmówić, że jest inaczej

Jesteś tak silna, pozytywna, mądra, wytrzymała i taką pozostań

Wczoraj Esmeralda dodała także zdjęcie rozwijającego się płodu. Prowokacja? A może szczere wyznanie?

Polecane

Może Cię zainteresować