×

Enrique Iglesias został ojcem po raz trzeci. Nikt nie wiedział o ciąży jego partnerki

Enrique Iglesias i Anna Kournikova ponownie zostali rodzicami? Na to wygląda – media huczą o trzecim dziecku, które para miała powitać na świecie.

Wokalista i tenisistka tworzą udany związek już od niemal 19 lat. Mówi się, że ich sekretem na utrzymanie dobrej relacji jest chronienie prywatności przed mediami. Para tak rzadko wypowiada się na temat swojego życia, że udało jej się ukryć informację na temat ciąży tenisistki.

Enrique Iglesias został ojcem

Informacja na temat trzeciego dziecka piosenkarza nie została jak dotąd potwierdzona przez Annę Kournikovą. Psując szyki pary szczęśliwą nowiną podzielił się ze światem brat Enrique – Julio Junior. Mężczyzna miał o tym powiedzieć na antenie chilijskiego radia ADN. Ku zaskoczeniu wszystkich, na pytanie o to czy zostanie wujkiem, odparł że właściwie już nim jest. Reporter dopytywał:

Czyli dziecko się już urodziło?

Gość odpowiedział twierdząco, jednak nie zdradził płci. Enrique Iglesias i Anna Kournikova są już rodzicami bliźniąt, Lucy i Nicholasa. Dzieci przyszły na świat w 2017 roku. Wówczas, tenisistka również ukrywała wiadomość o swojej ciąży. Para rzadko udostępnia zdjęcia, czy nagrania, na których widoczne są ich dzieci. Nie pozostaje nam nic innego, tylko czekać aż Enrique i Anna osobiście potwierdzą radosne wieści.

Rodzinne życie

Artysta nigdy nie narzekał na powodzenie u płci przeciwnej. Zanim poznał Kournikovą  na planie teledysku do utworu „Escape”, jego życie obfitowało w liczne romanse. Jego dziewczynami były między innymi: Celines Toribio, Samantha Torres, Sofia Vergana, Christina Aguilera, Shannon Elizabeth, Jennifer Love Hewitt  i Cynthia Kirchner. Niektóre relacje trwały nie więcej niż kilka tygodni.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com

Może Cię zainteresować