×

Emily Ratajkowski nie potrafi trzymać dziecka. Internautki ostro ją skrytykowały

Emily Ratajkowski nie potrafi trzymać dziecka. Modelka wrzuciła na Instagram zdjęcie, które wywołało burzliwą dyskusję. Widać, że świeżo upieczona matka nie przygotowała się należycie do macierzyństwa. Ma spore braki do nadrobienia. Czy wyciągnie nauczkę ze słów swoich obserwatorów?

Modelka została matką

Emily Ratajkowski niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. 8 marca, w Dzień Kobiet urodził się owoc jej miłości z aktorem Sebastianem Bear-McClardem. Modelka szybko poinformowała o tym fakcie w mediach społecznościowych.

Sylvester Apollo Bear przybył na ziemię. Urodził się 8 marca 2021 roku, najpiękniejszego, pełnego miłości poranka w moim życiu.

Od samego początku gwiazda chętnie pozuje ze swoim synem, Sylvestrem Apollo. Często dodaje na Instagram bardzo intymne zdjęcia, przedstawiające m.in. karmienie piersią. Ostatnio jednak dodała fotografię, która zbulwersowała jej obserwatorów. Powodem bynajmniej nie była nadmierna golizna, lecz nieprawidłowy sposób trzymania dziecka.

Na zamieszczonym w sieci zdjęciu widać, że modelka trzyma swojego syna tylko jedną ręką, podczas gdy drugą poprawia włosy. Dziecko mocno przechyla się w bok, sprawiając wrażenie jakby za moment miało wypaść ze słabego objęcia matki.

Bardzo szybko pod zdjęciem wybuchła burzliwa dyskusja na temat prawidłowego trzymania dzieci. Celebrytka nie zamierzała jednak pozwalać na to, aby jej obserwatorzy mówili o niej w przykrych słowach, dlatego szybko wyłączyła możliwość dodawania komentarzy. To jednak, nie powstrzymało internautów przed wyrażaniem swoich opinii. Wszyscy znaleźli w sieci nowe miejsca do krytykowania modelki.

Emily Ratajkowski nie potrafi trzymać dziecka

Ludzie są oburzeni nie tyle faktem, że modelka źle trzyma dziecko, co powodem dla którego to robi. Na fotografii wyraźnie widać, że Emily mocno dociska syna do swojej prawej piersi, aby ta sprawiała wrażenie większej i jędrniejszej. Dziecko służy jej zatem za rekwizyt, który pomaga uwypuklić atuty sylwetki. Jeden z komentujących napisał:

Źle trzyma, bo nie o dziecko jej chodzi, tylko żeby fotka była jak najkorzystniejsza. Typowa „madka”, tylko z pieniędzmi.

Ktoś inny dodał z oburzeniem:

Trzyma dziecko jak narzędzie, szok.

Nie zabrakło również głosów mówiących o tym, że brak podparcia dla szyi dziecka może doprowadzić do poważnego urazu. Niemowlęta posiadają bardzo miękkie, delikatne kości, które w młodym wieku mogą ulec nieodwracalnym deformacjom.

Bez podparcia szyi? Nie tak się trzyma dzieci!

Widać, że dla modelki macierzyństwo nie stanowi powołania, lecz jest kolejnym sposobem na wzbudzenie zainteresowania mediów. Ratajkowski chciała, aby na zdjęciu przede wszystkim była widoczna jej zjawiskowa figura, dlatego dziecko musiało zostać przesunięte maksymalnie w lewą część kadru. Syn posłużył jako rekwizyt, przypominający, że modelka jeszcze parę miesięcy temu była w ciąży, a już teraz może się poszczycić nienaganną sylwetką. Wiele kobiet mogłoby czerpać z niej przykład, jeśli chodzi o umiejętność utrzymywania figury.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij