×

Powiększyła usta domowym sposobem, by oszczędzić na zabiegu. Skutki okazały się fatalne

Medycyna estetyczna w dzisiejszych czasach nikogo już nie dziwi. Coraz mniej osób ukrywa się z drobnymi poprawkami, a tego typu zabiegi z łatwością pomagają pozbyć się kompleksów i mankamentów urody.

Oszczędność na zabiegach

Jedyny problem jest taki, że zabiegi często są dość kosztowne. Wiele pań pragnie poprawić to i owo, zasada jednak jest prosta – należy wybrać renomowany salon i nie oszczędzać, gdyż w grę wchodzi nie tylko wygląd, ale i zdrowie. O tym co najważniejsze zapomniała jednak Elizaveta Tkachenko.

Powiększenie ust

Elizaveta Tkachenko marzyła o pełnych ustach. Koszty okazały się być zbyt wysokie, więc postanowiła oszczędzić i usta powiększyć domowym sposobem. Niestety skutki okazały się tragiczne i młoda Rosjanka została oszpecona.

Jeden zastrzyk

Koleżanka 30-latki była „samoukiem” medycyny estetycznej, więc Elizaveta postanowiła sprawdzić jej umiejętności. Procedura sprawiała wrażenie naprawdę prostej, wystarczył jeden zabieg, by uzyskać upragniony efekt. Rezultat okazał się jednak odwrotny od zamierzonego.

Trwałe oszpecenie

Podczas zabiegu usta Elizavety dosłownie pękły. Twarz Rosjanki została trwale oszpecona, a lekarze nie wiedzą, czy uda im się przywrócić poprzedni wygląd kobiety. Przed zastrzykiem była naprawdę piękną kobietą. Jednak nie tylko jej wygląd został zrujnowany. Pojawiły się problemy zdrowotne.

Skutków ciąg dalszy

Amatorski zabieg sprawił, że Elizaveta zmaga się z silnymi bólami głowy. Nie wiadomo czy w przyszłości konsekwencje nie okażą się jeszcze poważniejsze. 30-latka jest przerażona swoim wyglądem i następstwami, które mogą pojawić się w przyszłości w związku z nieudanym zabiegiem.

Dochodzenie

Elizaveta sprawę zgłosiła policję. Trwa śledztwo w sprawie kosmetyczki, która zapewniała, że używa produktów najwyższej jakości. Oszpecona kobieta z kolei przestrzega inne panie przed domowymi eksperymentami i ma nadzieję, że fatalne skutki w końcu uda się odwrócić.

Polecane

Może Cię zainteresować