×

Eliza Trybała zmieniła kolor włosów na kruczo czarne. Zdania internautów są mocno podzielone

Świat poznał Elizę Trybałę (wtedy Wesołowską), kiedy wystąpiła w „Warsaw shore”. 26-latka zrezygnowała z imprezowania, kiedy związała się z innym uczestnikiem show i zaszła z nim w ciążę. Od kilku lat poświęca się macierzyństwu, ale znajduje czas, żeby zadbać także o siebie. Eliza Trybała ostatnio odświeżyła wizerunek.

Zmiana nie do poznania

Kiedy poznaliśmy Elizę w pierwszej edycji „Warsaw shore”, była 20-letnią blondynką, która uwielbiała zakrapiane imprezy. Odkąd związała się z Trybsonem, zmieniła się nie do poznania. Chyba nikt nie spodziewał się, że dzięki tamu związkowi, dwójka imprezowiczów stanie się wzorowymi rodzicami, którzy odnoszą sukcesy również na gruncie zawodowym. Eliza porzuciła platynowy blond i wyzywające stroje, na rzecz bardziej stonowanego wizerunku.

Eliza Trybała w czarnych włosach

Eliza Trybała już jakiś czas temu przyciemniła włosy i zmieniła garderobę. Z korzyścią dla siebie, przestała wyznawać zasadę, że „im mniej ubrań, a więcej makijażu tym lepiej”. Ostatnio poszła o krok dalej w czasie wizyty u fryzjera. Eliza Trybała pochwaliła się zdjęciem w czarnych włosach.

Nie wszyscy są przekonani do Elizy w czarnych włosach

W opisie zdjęcia, Eliza zaznaczyła, że taki kolor to spełnienie jej marzeń. Oczywiście fani 26-latki nie szczędzili komplementów w komentarzach. Jednak nie wszyscy byli zachwyceni takim kolorem. Część internautów stwierdziła, że nowa fryzura to symbol kiczu:

Pięknie Ci w tych czarnych włosach. Czarnulki rządzą!

Petarda!

Ojej, takie Ci bardzo pasują!

Sorry ale wygląda to strasznie tandetnie, tanio i kiczowato. Jak co druga na ulicy. Wyglądałaś dużo lepiej we wcześniejszym kolorze.

O matkooo nie pasują zupełnie, 5 lat więcej!

Patrząc na opis zdjęcia Elizy, jesteśmy przekonani, że głosy przeciwko czarnym włosom, kompletnie jej nie obchodzą. Pewnie słusznie, w końcu to ona powinna być najbardziej zadowolona ze swojej fryzury.

Uważacie, że Eliza Trybała w czarnych włosach to zmiana na plus?

Może Cię zainteresować

zamknij