×

Urodziła się o 5 miesiące za wcześnie. Była wielkości piąstki dorosłego człowieka

Szacuje się, że każdego roku rodzi się na świecie około 15 milionów wcześniaków. Niestety, nie wszystkim udaje się przeżyć – w ciągu kilku dni umiera około miliona z nich. Warto również zaznaczyć, że szansa na przeżycie urodzonego przed 25 tygodniem ciąży maleństwa, wynosi zaledwie 50%. Ten przypadek zasługuje jednak na szczególną uwagę…

Mała Eliora Kimberlea urodziła się w 21 tygodniu. Wielkością przypominała puszkę od napoju i ważyła zaledwie 396 g.

Facebook

Mimo niewielkich szans na przeżycie, mała wojowniczka nie dawała za wygraną. Aby na bieżąco obserwować i dzielić się poczynaniami dziewczynki, rodzice, Robin i Joel, założyli swojej córeczce konto na Facebooku.

Ta strona została założona po to, abyś mógł śledzić losy naszej dzielnej, małej dziewczynki. Urodziła się 27.07.2017 roku. Był to zaledwie 21 tydzień mojej ciąży. Dzisiaj dzielnie walczy o szczęśliwe życie. Nie tylko będziemy informować Cię na bieżąco o jej stanie zdrowia, ale także chcemy dzielić się tutaj osobistymi przemyśleniami i spostrzeżeniami.

Facebook

W ciągu pięciu ostatnich miesięcy Robin co tydzień publikowała zdjęcia swojej córeczki. Chce udowodnić w ten sposób, że mimo tak wczesnych narodzin ma szanse na normalne życie.

Rodzice Eliory czekali cztery miesiące od narodzin córki, aby usłyszeć po raz pierwszy jej płacz!

Facebook

Fakt, że żyje i nie ma wielu komplikacji, jest prawdziwym cudem. Nie ma na to innego wytłumaczenia. Czy wierzysz w Boga czy nie, to prawdziwy CUD! Nie powinno jej tu być… Powinna wiedzieć o tym, że jest na tym świecie nie bez powodu.

Tuż przed Świętem Dziękczynienia, rodzina dziewczynki zrobiła kolejną aktualizację jej profilu.

Eliora jest na naszym świecie już 21 tygodni. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Na dzień dzisiejszy waży 3,94 kilograma i ma się całkiem dobrze, choć nadal walczymy o każdą chwilę jej życia. Niestety, coś złego stało się z jej oczami i prawdopodobnie nie obejdzie się bez operacji. Niedługo mamy wizytę u specjalisty. Wtedy wszystkiego się dowiemy.

Facebook

Jesteśmy bardzo wdzięczni za to że mamy siebie i za dwójkę pięknych dzieci. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy nas śledzą. Prosimy o modlitwę dla naszej małej księżniczki. My modlimy się w każdej chwili o to, aby wyzdrowiała i mogła być z nami podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Może Cię zainteresować