×

Żona Pazury jest od niego młodsza o 26 lat. Od czasu zrobienia tego zdjęcia bardzo się zmieniła

Cezary i Edyta Pazurowie są małżeństwem już od 2009 roku. Razem wychowują dwójkę dzieci. Ich związek od samego początku budził spore zainteresowanie.

Metamorfoza Edyty

Po pewnym czasie Edycie zaczęto zarzucać, że bardzo zmieniła swój wygląd. Sporo osób uważało, że wszystko to zasługa operacji plastycznych.

Okazuje się, że nie jest to prawdą. Edyta postanowiła skomentować te zaskakujące doniesienia w czasie występu na vlogu swojego męża. Odniosła się tam do zdjęcia, które bardzo często pojawia się w mediach.

Domyślacie się o którą fotografię chodzi?

Słynne zdjęcie w czerwonej kurtce!

Jak skomentowała je Edyta? Nie zdenerwowała się, a wręcz przeciwnie ze spokojem, a nawet i z uśmiechem na twarzy stwierdziła:

To zdjęcie jest mocno przekombinowane. Nigdy tak nie wyglądałam. Ktoś mocno nad nim popracował… Mam dużo zdjęć z czasów, kiedy jeszcze się znaliśmy i na żadnym z nich tak nie wyglądam.

To ile tych operacji?!

A na pytanie swojego męża o to, ile w końcu tak naprawdę przeszła operacji plastycznych, z ironią odpowiedziała, że tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą…

Szczere wyznanie

Po krótkiej rozmowie na temat tego zdjęcia Edyta zdobyła się jeszcze na jedno, bardzo szczere i piękne wyznanie:

Fakt jest taki, że jak cię poznałam i miałam 19 lat, czyli byłam jeszcze nastolatką, wyglądałam zupełnie inaczej, mniej korzystnie niż teraz. Kobieta też dojrzewa do pewnych rzeczy. Wraz z biegiem czasu, jest pewniejsza siebie. Wie w czym jej dobrze. Ładnieje się z wiekiem…

Patrząc na nią trudno nie przyznać jej racji

Nie da się ukryć, że w jej przypadku naprawdę tak jest. Przez kilka ostatnich lat Edyta Zając-Pazura z wyglądu bardzo się zmieniła. Matka dwójki dzieci jest jeszcze bardziej seksowna niż była wcześniej…

Tylko spójrzcie:

Nawet bez makijażu jest piękna!

Może Cię zainteresować