×

Dziewczynka rodzi się zdrowa. Po upływie 7 miesięcy, w czasie kąpieli dzieje się z nią coś dziwnego

Stefania Fiorentino i Alessandro Naso gorliwie oczekiwali przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka.

I tak pod koniec 2010 roku na świat przybyła mała Beatrice. Na początku dziewczynka rozwijała się zdrowo, dopiero w siódmym miesiącu wszystko zaczęło się zmieniać.

Gdy Stefania kąpała córkę, dziewczynka złamała nadgarstek. Młoda mama natychmiast zabrała córkę do szpitala. To, co później usłyszała od lekarzy, obróciło życie rodziny do góry nogami.

Da quel giorno che i nostri sguardi si sono incontrati la prima volta io dopo pochi secondi ero già perdutamente…

Opublikowany przez Il mondo di Bea – #Leggera come una piuma Wtorek, 6 czerwca 2017

Beatrice cierpiała na rzadką chorobę. Wszystkie stawy dziewczynki stopniowo sztywniały powodując porażenie. Na świecie było tylko kilka takich przypadków.

Beatrice nazwano dziewczynką z kamienia. Kilka tygodni później kolejna tragiczna wiadomość wstrząsnęła rodziną – u Stefanii został zdiagnozowany nowotwór złośliwy. Młodzi rodzice musieli walczyć na dwóch frontach, o córkę i z rakiem.

Buon sabato sera a tutti❤

Opublikowany przez Il mondo di Bea – #Leggera come una piuma Sobota, 25 marca 2017

Stan Beatrice pogarszał się coraz bardziej. Najpierw zesztywniały ramiona i nogi dziewczynki, później szyja została unieruchomiona.

Całe Włochy znały historię tej rodziny. Niezależnie od tego, czy przyjaciele, czy obcy ludzie, wszyscy w jednakowym stopniu pragnęli pomóc zrozpaczonej rodzinie.

Buon Natale a tutti amici dalla vostra principessa. È stata dura arrivare a questo Natale ma c'è l'abbiamo fatta di nuovo e non molliamo ✌️????????❤️

Opublikowany przez Il mondo di Bea – #Leggera come una piuma Sobota, 24 grudnia 2016

Niestety Stefania przegrała walkę z rakiem. Zmarła otoczona rodziną. Każdą wolną chwilę spędziła z córką, gdyż jedynie to się dla niej liczyło.

Pomimo smutku i żalu po stracie ukochanej, Alessandro musi pozostać silny dla córki. Beatrice jest uwięziona we własnym ciele. Dziś 7-letnia dziewczynka może poruszać jedynie oczami, a lekarze nie wiedzą jak powstrzymać chorobę.

Ciao amici…buon sabato ❤

Opublikowany przez Il mondo di Bea – #Leggera come una piuma Sobota, 28 lutego 2015

Alessandro i Beatrice są zależni od pomocy innych, szczególnie w tak trudnym dla nich czasie, jedyne co pozostaje to nadzieja na lepsze jutro.

Polecane

Może Cię zainteresować