×

Były mąż Krupy pokazał nową dziewczynę. Fani: „Wygląda jak słaba kopia Joanny”

Joanna Krupa i Roman Zago byli ze sobą przez 10 lat, w tym 4 lata w małżeństwie. Dzisiaj Joanna jest nie tylko szczęśliwą żoną Douglasa Nunesa, ale i mamą. Jej były mąż chwali się teraz nową dziewczyną. Jak wam się podoba?

Co się stało?

Nikt do końca nie wie co się stało ze związkiem Romana i Joanny. Sama zainteresowana była zszokowana bo nie spodziewała się tego co ją czeka. Pewnego dnia wróciła do domu, a on chciał rozwodu:

Romain nie chciał rozmawiać o przyczynach swoich decyzji. Ani o terapii małżeńskiej, którą proponowałam. Powiedział: „Koniec” i to było wszystko, co od niego usłyszałam.

Kim jest nowa dziewczyna?

Nowa dziewczyna Romaina nazywa się Carolina Delgado i jest trenerką fitness. Ma córkę z poprzedniego związku. Joanna dużo słyszała o nowej dziewczynie byłego męża i tak komentuje całą sytuację:

Spotykają się od niedawna. Dużo mi o niej opowiada. Zawsze będę go wspierać. Chcę, by znalazł kobietę, z którą spędzi resztę życia. Carolina jest dobrym człowiekiem.

Carolina jest nie tylko wizualnie podobna do Joasi ale ma też zbliżony charakter. Wygląda na żywiołową i spontaniczną dziewczynę. Jednak wielu zarzuca jej brak naturalności, co jest wielkim atutem naszej Joasi.

Roman wstawił zdjęcie z nową ukochaną i napisał:

[tłumaczenie] 2020 jesteśmy gotowi… @carolinadelgadofit i ja, życzymy wszystkim Wesołych Świąt prosto z ❄️☃️?
Bo rodzina jest najważniejsza
Jestem wdzięczny za lekcje z 2019 roku i mam nadzieję, że 2020 czekają mnie kolejne

Co sądzicie o nowej dziewczynie Romana – Carolinie? Jest podobna do Joanny?

Tylko 10% fanów Joanny Krupy potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania:

Źródła: kobieta.wp.pl, kobieta.wp.pl
Fotografie: Fakt (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij