×

Dziarski dziadek powrócił! Niezwykły przepis na długowieczność oraz zdrowe życie

Nietuzinkowy Youtuber powrócił! Dziarski Dziadek po trzech latach nieobecności zaczął udostępniać nowe filmiki i kolejne rady, jak zyskać długowieczność.

Dziarski Dziadek powrót po latach

Antoni Huczyński znany jako Dziarski dziadek zaimponował wielu internautom lata temu. Przez ponad 40 lat pracował jako weterynarz oraz jest kombatantem Armii Krajowej i wziął udział w bitwie pod Jaktorowem, która uznawana jest za jedną z największych potyczek partyzanckich.W 2013 roku na filmiku w serwisie YouTube zaprezentował swoją niezwykłą formę i sprawność fizyczną mając 91 lat! Obejrzało go ponad pół miliona widzów i z miejsca sympatyczny emeryt zyskał sławę oraz sympatię.

Dzięki zrównoważonej diecie oraz ćwiczeniom zachował sprawność, którą nie powstydziłby się niejeden młodzieniec! Dzięki pomocy wnuczki, nagrał jeszcze kilka poradników oraz był gościem kilku innych twórców internetowych. Zaskoczył także wielu, ponieważ Antoni lubi chłód i w jego domu panuje temperatura na poziomi 11 stopni. Nie ma także najmniejszych problemów z czytaniem, bo oczy również dba! Swoją olbrzymią wiedzę odnośnie zdrowia oraz ludzkiego ciała postanowił spisać i wydał książkę pod tytułem „Dziarski Dziadek Mój sposób na długowieczność”. 

Przepis na długowieczność

Dziarski Dziadek ćwiczy codziennie i na swoich filmach opowiada krok po kroku, jakie wykonuje ćwiczenia. Błyskotliwie także przekazuje wiedzę medyczną, którą zdobył przez lata jako lekarz weterynarii. Wskazuje także produkty, które zawierają odpowiednie dla naszego ciała wartości odżywcze. W szczególności powinniśmy docenić „potęgę” śledzia, gdyż ta niepozorna ryba zawiera wiele wartościowych i zdrowych elementów. Niestety później słuch o nim zaginął i wielu obawiało się najgorszego… na szczęście Pan Antoni wrócił! Obecnie ma 98 lat i wciąż cieszy się świetnym zdrowiem! Przy okazji Świąt Bożego Narodzenia wspomniał o niezwykle ważnym składniku długowieczności – kochającej i pełnej wyrozumiałości rodzinie. Według jego słów to najważniejszy element długiego i szczęśliwego życia. Posłuchajcie sami:

Warto sobie wziąć do serca mądre słowa żołnierza AK i dbać o swoje zdrowie. Każdy chciałby móc się cieszyć z takiej sprawności fizycznej w wieku Dziarskiego Dziadka prawda?

Źródła: www.youtube.com, www.youtube.com, www.youtube.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube, Publio

Polecane

Może Cię zainteresować