×

Dwulatka złamała nogę. Matka dziewczynki twierdzi, że popchnął ją duch

Dwulatka złamała nogę po upadku. Matka dziewczynki twierdzi, że dziewczynka gwałtownie się przewróciła, ponieważ… popchnął ją duch. Kobieta udostępniła na TikToku nagranie, które ma to potwierdzić.

Dwulatka złamała nogę

Kelsee Miller z Baltimore (USA) krząta się przy samochodzie w towarzystwie rodziny. Jest przy niej mąż i dwuletnia córeczka. W pewnym momencie dziewczynka gwałtownie przewraca się i upada na beton. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu małe dzieci zaliczają wiele podobnych upadków. Ale na nagraniu z monitoringu widzimy, że upadek małej Kali wygląda dość dziwnie. Jakby ktoś ją popchnął. Tyle że tuż obok niej nie było nikogo, kto mógłby to zrobić.

Byliśmy dziś wieczorem na zewnątrz i to się wydarzyło. To była najdziwniejsza rzecz, jaką widziałam. Wygląda jakby ktoś ją popchnął

– napisała Kelsee Miller pod filmem, który zamieściła na TikToku.

To nagranie wywołało falę domysłów i kontrowersji. Atmosferę podgrzewa sama Kelsee.

„Duch połamał nogi mojej córce”

Jak się okazało, po upadku mała Kali ciągle skarżyła się na ból w nodze. Zaniepokojona matka zabrała dziewczynkę do szpitala. Tam okazało się, że 2-latka doznała złamania kości piszczelowej i strzałkowej. 

Dwulatka złamała nogę
TikTok

To dziewczynka powiedziała matce, że upadła, ponieważ popchnął ją duch. Kelsee nie potraktowała tego, jak innych zaskakujących historii, będących wytworem dziecięcej wyobraźni. Wręcz przeciwnie. Kobieta przyznaje, że nie wie, co myśleć o nieszczęśliwym upadku swojej córeczki. Uważa jednak, że Kali może mieć rację rację. Jak twierdzi Kelsee, dowodzi tego nagranie, zarejestrowane przez kamery monitoringu.

@kelseemiller

Its been rough😩🙏🏼

♬ original sound – user4797363402810

Nie brakuje internautów, którzy są tego samego zdania, co matka małej Kali. Wypadek wywołał lawinę domysłów i teorii spiskowych.

Jak widać na filmie, dziewczynka się nie potyka. Jest oczywiste, że ktoś lub coś popycha ją i rzuca na ziemię

– czytamy w komentarzy jednego z nich.

Kali podeszła do sprawy bardzo dzielnie. Póki co zachwyca się zdjęciem… swojej złamanej kości. Jednak mama dwulatki przyznaje, że minione tygodnie były dla rodziny koszmarnie trudne.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij