×

Wybierz jedno drzewo i dowiedzieć się, na czym powinieneś się skupić, by osiągnąć swój cel

Choć nie każdy wierzy w różnego rodzaju testy psychologiczne, to trzeba przyznać, że w psychologii koloru jednak coś jest. U wielu osób wyniki sprawdzają się z zaskakującą dokładnością.

Warto więc sprawdzić również ten poniższy. Wyniki mogą odzwierciedlić cele, na których powinniśmy się skupić w nadchodzącym roku. Bez względu na sceptycyzm, dobrze być przygotowanym na nowy rok i oczywiście to okazja do dobrej zabawy. Jakie są twoje ukryte życzenia?

Spójrz na obrazek i wybierz jedno drzewo. Skup się i słuchaj tego, co podpowiada ci intuicja.

Gotowy? Zobacz swój wynik.

#1 Dąb

Prawdopodobnie jesteś optymistą, który uważa, że szklanka zawsze jest w połowie pełna. Życie to dla ciebie przygoda, zawsze pełna nieoczekiwanych rzeczy.

Jesteś otwarty na nowe wrażenia i zmiany. Właśnie na nich warto skupić się w nowym roku. Nie daj się ograniczać okolicznościom i realizuje swoje pasje. Nowe osiągnięcia mogą przynieść miłe niespodzianki.

#2 Wiąz

Można cię zdefiniować słowem niezależność. Nie ma ograniczeń, które mogłyby pojawić się na twojej ścieżce, bo sam nią kierujesz i wybierasz drogę, którą chcesz podążać.

W nadchodzącym roku powinieneś się skupić na swoich zdolnościach, szczególnie tych artystycznych. To, czego pragniesz jest w twoim zasięgu. Nie zmieniaj swoich zasad i pozostań wierny opinii, a z pewnością dotrzesz w wymarzone miejsce.

#3 Klon

Wygląda na to, że jesteś osobą wrażliwą. Spędzasz dużo czasu zastanawiając się, co myślą o tobie inni i tym, jak postrzegasz otaczający cię świat.

Skup się na swojej niezależności. Staraj się żyć ze sobą w harmonii, by odrobinę rozjaśnić życie i nie obawiaj się przygód. Nawet samowystarczalne osoby potrzebują czasem drugiego człowieka.

#4 Olcha

Praktyczna i zrównoważona osoba to właśnie ty. Doskonale czujesz się w swojej skórze, bo nigdy cię nie zawodzi.

Choć masz naturalnie silną osobowość, nie obawiaj się swojej wrażliwej strony. Właśnie strach przeszkadza ci w budowaniu relacji. Nie odpychaj innych i bądź otwarty, a z pewnością na tym zyskasz.

#5 Mirt

Jesteś osobą pewną siebie i całe życie masz pod kontrolą. Nigdy nie polegasz na szczęściu, a jedynie na swoich własnych umiejętnościach.

Nie odkładasz rzeczy na później i dopiero, gdy wszystko jest dopięte na ostatni guzik, czujesz się usatysfakcjonowany. Jesteś silny i za to podziwiają cię inni. Nie poddawaj się, bo właśnie twoja wytrwałość doprowadzi cię wreszcie tam, gdzie pragniesz się znaleźć.

#6 Śliwa

Spokój i rozsądek to twoje mocne strony. Uwielbiasz spędzać czas z innymi, ale cieszą cię też chwile spokoju, kiedy możesz pobyć sam.

Znajdź czas, by odpocząć od świata zewnętrznego i skup się na sobie. Nie bój się otworzyć przed drugą osobą. Nie stracisz swojej prywatnej przestrzeni, a twoje życie stanie się ciekawsze.

#7 Lipa

Mimo wrażliwości jesteś osobą pewną siebie i analityczną. Zawsze można na tobie polegać i doskonale wiesz, co jest naprawdę ważne.

Bądź spostrzegawczy i uważny, naucz się też doceniać innych. Nie skreślaj ludzi na samym początku, bo to właśnie oni mogą odegrać ważną rolę w twoim życiu.

#8 Kasztan

Może się wydawać, że jesteś marzycielem. Nie zawsze postrzegasz rzeczy racjonalnie, ale wiesz co jest ważne.

Nie bujaj w obłokach zbyt długo i zejdź czasem na ziemię. Nie ograniczaj się, ale polegaj czasem na faktach i tym, co podpowiada ci rozum.

#9 Wierzba

Wygląda na to, ze jesteś ekstrawertykiem. Lubisz podejmować ryzyko i brać odpowiedzialność w zamian za nowe doświadczenia.

Nie bój się przerwać rutyny. Zmiany mogą ci oferować dokładnie to, czego szukasz. Moment, na który czekasz od dawna jest tuż pod twoim nosem. Nie bój się odegrać w nim głównej roli.

Może Cię zainteresować