×

Nominowani do Oskara 2020 dostaną torby z prezentami za 215 tys. dolarów!

Aktorzy nominowani na gali Oscarów nie będą mogli narzekać! Nawet jeśli nie otrzymają statuetki, to dostaną drogie prezenty!

Droga oscarowa torba prezentów

Jeśli któryś z aktorów nie dostanie Oscara, nie będzie musiał narzekać. Wszyscy nominowani do nagród aktorskich i reżyserskich coś otrzymają. Konkretnie… 25 osób dostanie torbę z prezentami o wartości ponad 215 tys. dolarów! Wartość wszystkich prezentów wynosi 5,2 miliona dolarów.

Niezapomniane prezenty w pakiecie nagród obejmują sześć luksusowych wypadów i wycieczek spa, zabiegi kosmetyczne o wartości 25 000 $, kuloodporne drzwi czy długopis vape z 24-karatowym złotem. To tylko początek z długiej listy prezentów, jakie otrzymają. Dostarczono je dokładnie tydzień przez rozdaniem nagród.

Prezenty z dobroci serca? Akurat

Czy firmy, które dokładają się do prezentów są ogromnymi fanami nagród filmowych? Gdzieżby! Cała akcja ma podłoże wyłącznie marketingowe i firmy liczą, że aktorzy będą zachwalać ich produkty bądź usługi. Za przygotowanie prezentów odpowiada co roku ta sama firma – Distinctive Assets.

Rzecznik firmy marketingowej potwierdził Fox News, że tegoroczne upominki obejmują m.in. 12-dniową podróż luksusowym jachtem Scenic Eclipse; zakwaterowanie w latarni morskiej Faro Cumplida w Hiszpanii, kurortach Auberge w Los Cabos w Meksyku i Waikiki Beachcomber w Honolulu; plus weekend odnowy biologicznej w 3d Wellness Retreat w Malibu w Kalifornii. Nominowani są także zaproszeni, aby odwiedzić Golden Door i Origin Stretch and Spa w Kalifornii.

To tylko niektóre prezenty, jakie otrzymają i ze względu na ich ilość dostarczano je w kilku walizkach. Będziecie śledzić tegoroczne rozdanie nagród filmowych?

Źródła: www.plotek.pl, biznes.radiozet.pl, www.forbes.com, www.foxnews.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij