×

Tak mieszka Justyna Steczkowska! Gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy

Czy fani wiedzą, jak wygląda dom Justyny Steczkowskiej? Wydaje się, że to tajemnica, której artystka dokładnie strzeże i nie chce, aby ktokolwiek wiedział, jak wygląda jej azyl. Jednak obserwatorzy wokalistki na Instagramie dostrzegli kilka zdjęć spośród ponad 1400 (!), gdzie Justyna zdradza pewne detale jej gniazdka. Na co dzień nie pokazuje nic poza koncertami i życiem związanym z jej karierą.

Czasem tylko zdarzy jej się uchylić rąbka tajemnicy, a dzieje się tak najczęściej, gdy poleca ukochane książki. Wówczas pozuje u siebie w domu

Zdarzają się także wyjątki, gdy artystka pokazuje np. swoją mamę lub fragment sypialni pojawia się na zdjęciu jej syna, Leona. Nie doczekamy się jednak oczywistych sesji na kanapie lub w ogrodzie w otoczeniu całej rodziny.

Dom Justyny Steczkowskiej jest jej ostoją spokoju i dzięki niemu odpręża się po koncertach. Najwidoczniej nie chce dzielić się tym wprost z fanami

Gdzie znajduje się miejsce na ziemi wokalistki? Pod Warszawą w Radziejowicach. Działka ma ponad hektar! Na takiej powierzchni można stworzyć cuda. Tego dokonał mąż Justyny, który z zawodu jest architektem.

Stylowe dodatki i śmiałe akcenty są widoczne na kilku zdjęciach

Czy myślicie, że reszta domu Justyny Steczkowskiej wygląda podobnie?

Ciężko to zdefiniować, ponieważ dla odmiany kuchnia nie jest tak szalona jak sypialnia na wcześniejszych zdjęciach. Gdy syn Justyny, Leon, kilka lat temu zaczął nagrywać filmy jako YouTuber, uchylił rąbka tajemnicy i w nagraniach widoczna była kuchnia. Jasna, przestronna i przytulna.

Z kolei na innym zdjęciu najprawdopodobniej syn pozuje w sypialni rodziców. Po lewej stronie widać szpilki – chyba muszą należeć do artystki ??

Dom Justyny Steczkowskiej ma także ogród, a w nim ogromne fotele, w których można oddać się przyjemności, jaką jest czytanie!

Ależ jesteśmy ciekawi, jak wygląda reszta domu gwiazdy!

Może Cię zainteresować

zamknij