×

Kasia Cichopek pokazała kuchnię w swoim domu. Widać, że stawia na minimalizm

To, jak mieszkają gwiazdy, ciekawi chyba każdego z nas. Zastanawiamy się, czy mają podobny gust do nas, czy lubią to samo, co my i czy stawiają na funkcjonalność, czy raczej decydują się na niepraktyczną nonszalancję. Do której grupy należy aktorka z „M jak miłość”? Kasia Cichopek pokazała kuchnię i dzięki temu coś już wiemy na temat tego, na co stawia w wyborze dodatków do domu i co według niej się sprawdza w tej przestrzeni.

Czym tym razem zaskoczyła nas zawsze uśmiechnięta brunetka? Kasia Cichopek pokazała kuchnię na swoim koncie na Instagramie

Niby nie zrobiła tego wprost, ponieważ zdradziła jedynie, jak pakuje dzieci do szkoły, ale w pewien sposób udało jej upublicznić „to i owo”. Co można wywnioskować po takiej fotografii?

Kasia na pewno lubi minimalizm, co widać chociażby w wyborze koloru do wnętrza kuchni oraz po… pustych blatach ?

Od razu można odnieść wrażenie, że kuchnia jest przestronna, przytulna, ale i surowa z jednej strony. Poza tym, ku zaskoczeniu, w kuchni aktorka ma balkon! Czy może być coś lepszego w czasie gotowania niż dopływ świeżego powietrza i piękny widok na drzewa?

Wprawdzie na profilu Kasi dużo się dzieje i sporo zdradza z tego, co na co dzień ją spotyka, ale mało jest zdjęć takich jak to z kuchni

Czy to się zmieni w przyszłości? Szczerze wątpimy, ponieważ Kasia Cichopek dba o swoją prywatność i rzadko dodaje zdjęcia stricte z domowego zacisza, gdzie widać jej dzieci, rodzinę czy bliskich przyjaciół.

Zdecydowanie więcej jest na pewno samej Kasi i jej stylizacji. Przeglądając profil, można odnieść wrażenie, że patrzy się na konto blogerki modowej!

Dużo uśmiechów, sukni, podróży i zdjęć z mężem!

Fotografii, gdzie Kasia zdradza nieco więcej, jest naprawdę mało i dlatego zdjęcie z kuchni wywołało takie poruszenie

Co myślicie o tym, gdy celebryci stronią od pokazywania swoich dzieci i życia prywatnego?

Czy myślicie, że to jest wpisane w ich zawód i powinni dzielić się tym, ponieważ fani są w dzisiejszych czasach bardzo wymagający? A może sądzicie, że znane osoby mają prawo do tego, aby zachować odrobinę prywaty tylko dla siebie?

Lubicie serial „M jak Miłość”, w którym już od wielu lat gra Kasia?

Polecane

Może Cię zainteresować