×

Dom aktora z „M jak Miłość” robi wrażenie. Mroczek wydał na niego fortunę!

Dom aktora z „M jak Miłość” jest bardzo klimatyczny. Marcin Mroczek, popularny bliźniak, mieszka z żoną i dwoma synami (Kacprem i Ignacym) nieopodal Warszawy. Fani są pod wrażeniem.

Dom aktora z „M jak Miłość”

Marcin Mroczek od lat gra jednego z niesfornych braci Zduńskich w serialu „M jak Miłość”. O swoim życiu prywatnym mówi niewiele, ale za to chętnie dzieli się z fanami zdjęciami, na których można podziwiać wnętrza jego domu.

Dzięki fotografiom, które serialowy Piotr Zduński dodaje na Instagramie, dowiadujemy się także, że aktor ma szczęśliwą rodzinę – piękną żonę i dwóch synów. Rodzina od lat mieszka w szeregowym domu, położonym kilkanaście kilometrów od Warszawy. Dom robi duże wrażenie na fanach aktora.

Sądząc po fotografiach, ktoś zainwestował w zaaranżowanie wnętrza nie tylko sporo pieniędzy, ale i sporo czasu. Dom jest stylowy i klimatyczny. Nowoczesny, a zarazem bardzo przytulny. Ma wszystko, co potrzebne, żeby stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę.

Mimimalistyczna kuchnia, wzorzyste tapety

W kuchni Marcin Mroczek postawił na minimalistyczny styl. Na zdjęciu widzimy proste, białe szafki oraz kamienne blaty. Do nich aktor dobrał solidny, drewniany stół, przy którym rodzina jada wspólne posiłki.

Również w pokoju chłopców przeważają odcienie bieli.

Synowie aktora mają w nim łóżka i duże biurko, natomiast przy oknie stoi biała szafka. Ale nie w każdym pomieszczeniu aktor postawił na biel.

Dla kontrastu na niektórych ścianach, m.in. w sypialni pojawiły się wzorzyste, rzucające się w oczy tapety. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się oryginalnie.

W domu nie brakuje też pięknych, okazałych roślin, a miejsce honorowe zajmuje czworonożny pupil rodziny.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij