×

Dom aktora z „M jak Miłość” robi wrażenie. Mroczek wydał na niego fortunę!

Dom aktora z „M jak Miłość” jest bardzo klimatyczny. Marcin Mroczek, popularny bliźniak, mieszka z żoną i dwoma synami (Kacprem i Ignacym) nieopodal Warszawy. Fani są pod wrażeniem.

Dom aktora z „M jak Miłość”

Marcin Mroczek od lat gra jednego z niesfornych braci Zduńskich w serialu „M jak Miłość”. O swoim życiu prywatnym mówi niewiele, ale za to chętnie dzieli się z fanami zdjęciami, na których można podziwiać wnętrza jego domu.

Dzięki fotografiom, które serialowy Piotr Zduński dodaje na Instagramie, dowiadujemy się także, że aktor ma szczęśliwą rodzinę – piękną żonę i dwóch synów. Rodzina od lat mieszka w szeregowym domu, położonym kilkanaście kilometrów od Warszawy. Dom robi duże wrażenie na fanach aktora.

Sądząc po fotografiach, ktoś zainwestował w zaaranżowanie wnętrza nie tylko sporo pieniędzy, ale i sporo czasu. Dom jest stylowy i klimatyczny. Nowoczesny, a zarazem bardzo przytulny. Ma wszystko, co potrzebne, żeby stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę.

Mimimalistyczna kuchnia, wzorzyste tapety

W kuchni Marcin Mroczek postawił na minimalistyczny styl. Na zdjęciu widzimy proste, białe szafki oraz kamienne blaty. Do nich aktor dobrał solidny, drewniany stół, przy którym rodzina jada wspólne posiłki.

Dom Marcina Mroczka
Instagram

Również w pokoju chłopców przeważają odcienie bieli.

Synowie aktora mają w nim łóżka i duże biurko, natomiast przy oknie stoi biała szafka. Ale nie w każdym pomieszczeniu aktor postawił na biel.

Dom aktora z M jak Miłość
Instagram
Dom Marcina Mroczka
Instagram

Dla kontrastu na niektórych ścianach, m.in. w sypialni pojawiły się wzorzyste, rzucające się w oczy tapety. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się oryginalnie.

Dom aktora z M jak Miłość
Instagram

W domu nie brakuje też pięknych, okazałych roślin, a miejsce honorowe zajmuje czworonożny pupil rodziny.

Dom Marcina Mroczka
Instagram
Dom aktora z M jak Miłość
Instagram

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij