×

Dom Agaty i Piotra Rubików. Tak mieszka jedna z najsłynniejszych polskich par!

Nie jest tajemnicą, że kompozytor na swoich utworach dorobił się prawdziwej fortuny. Nic więc dziwnego, że dom Agaty i Piotra Rubików przypomina pałac. Wnętrza robią ogromne wrażenie.

Kontrowersyjna zrzutka na album

Mimo że dzieli ich 19 lat, świetnie się dogadują. Agata i Piotr Rubikowie poznali się w 2005 roku przy okazji finału konkursu Miss Polonia, w którym sławny dyrygent był jurorem, zaś jego przyszła małżonka uczestniczką.

Piotr wyczuł chyba moją niepewność, bo powiedział, że dla niego jestem najpiękniejsza bez względu na wynik wyborów. Kiedy więc konkurs się zakończył, wysłałam mu maila z podziękowaniem. Odpisał. Wyznał, że strasznie się ucieszył, bo szukał ze mną kontaktu, przeglądał książkę telefoniczną, ale nie mógł mnie znaleźć

– opowiadała przed laty Agata.

Ich ślub odbył się w 2008 roku we Wrocławiu. Wejścia do kościoła pilnowali ochroniarze, gdyż Rubikowie zdecydowali się sprzedać prawa do realizacji uroczystości jednemu z kolorowych magazynów. Natomiast w podróż poślubną udali się na wyspę Bora-Bora.

Dzisiaj para tworzy zgodne małżeństwo, co widać w ich mediach społecznościowych. Doczekali się dwóch córek, które są ich oczkiem w głowie. Nie jest także tajemnicą, że Piotr Rubik na swoich kompozycjach dorobił się prawdziwej fortuny. Tym bardziej dużą sensację wzbudziła zorganizowana przez niego zbiórka pieniędzy na nową płytę:

Ta zrzutka jest po to, aby pokryć koszty produkcji i wydania albumu. Jeśli się powiedzie, płyta będzie gotowa do końca października 2020. Jeśli uda się zebrać kwotę wcześniej, to wyprodukujemy ją…. wcześniej!

Wiele osób oburzyło postępowanie kompozytora. Zwłaszcza, że na co dzień wraz z rodziną zamieszkuje w przepięknej willi, więc w kwestiach finansowych nie może narzekać.

Dom Agaty i Piotra Rubików to prawdziwy pałac!

Jak podaje Fakt, para razem z dziećmi mieszka w pięknej willi na warszawskim Wilanowie. Po zdjęciach na ich profilach na Instagramie widać, że swój dom urządzili w luksusowy, ale zarazem ponadczasowy i minimalistyczny sposób.

Sama willa ma ponad 300 metrów kwadratowych powierzchni!

Agata Rubik gotuje przede wszystkim zdrowe potrawy, a swoimi dokonaniami niekiedy chwali się w mediach społecznościowych. Stąd też możemy dostrzec, że kuchnia została wykonana w sposób minimalistyczny, a zarazem funkcjonalny. Dominuje tam biel i czerń. Urządzenia AGD są zabudowane, a w dużej ilości szafek można pomieścić wiele rzeczy.

Istotnym elementem w kuchni Rubików jest wyspa kuchenna z jasnym blatem.

W salonie możemy dostrzec kanapę w odcieniach beżu oraz nowoczesny duży telewizor, a także stylowy kominek i czarne pianino.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Oprócz tego w willi Rubików znajduje się także profesjonalne studio nagraniowe.

Wspaniale prezentuje się także taras.

Znajduje się tam biokominek- modne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się wieczorami. Przy domu para zbudowała też okazały basen.

Agata Rubik o wspólnych finansach: „Piotr miał skłonności do rozrzutności”

Źródła: www.se.pl, www.fakt.pl, viva.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij