×

Doda o kochankach Majdana: „Mijały w drzwiach, jak tylko wyjeżdżałam na koncert”

Doda o kochankach Majdana. W programie „Doda. 12 kroków do miłości” piosenkarka bez skrupułów uderzyła w byłego męża. „Zdradził mnie z każdą prostytutką, jaka tylko była” — wyznała.

Piosenkarka szuka miłości

Za nami drugi odcinek nowego reality show „Doda. 12 kroków do miłości”. Dorota Rabczewska, przynajmniej w teorii, próbuje w nim znaleźć partnera, z którym spędzi resztę życia. Dotychczas piosenkarka nie miała szczęścia w miłości. Jej kolejne związki kończyły się w atmosferze skandalu.

W drugim odcinku programu widzowie towarzyszyli Dodzie w trzeciej i czwartej randce. Przy okazji piosenkarka podzieliła się trudnymi doświadczeniami z przeszłości. W rozmowie z taksówkarką opowiedziała o mężczyźnie, który chciał zarobić pieniądze, sprzedając używaną bieliznę Dody.

Dostaję czasem takie informacje na Instagramie, że ktoś odkupi moje znoszone skarpetki, majtki za kilka tysięcy. Jacyś zboczeńcy, fetyszyści. I mówię: no zobacz, do czego to doszło, że ktoś chce płacić takie pieniądze za znoszone skarpetki. A on na mnie patrzy i mówi, że to jest wspaniały interes i on się tym zajmie. Ja będę tylko nosiła te skarpetki, a on będzie wysyłał i zgarniał pieniądze. Odkochałam się w pięć sekund

— opowiadała Rabczewska w 2. odcinku show.

O traumatycznych przejściach, związanych z pierwszym mężem, piosenkarka opowiedziała z kolei psychologowi, który pomaga jej w zrozumieniu błędów z przeszłości.

Doda o kochankach Majdana

Najbardziej spektakularną miłosną porażką Dody był jej związek z Radosławem Majdanem. Piłkarz był pierwszą miłością piosenkarki i bardzo ją zranił — zdradzał, oszukiwał, poniżał. Gdy tabloidy rozpisywały się na temat wybryków Majdana, Doda próbowała się podnieść z tego, co przeszła.

Musiałam się nauczyć zabijać miłość. Po pierwszym moim mężu

— powiedziała w rozmowie z psychologiem.

Bardzo go kochałam. Zdradził mnie z każdą prostytutką, jaka tylko była. Byłam 12 lat młodsza, miałam 20 lat. Dzi*** się mijały w drzwiach, jak tylko wyjeżdżałam na koncert. Naprawdę codziennie modliłam się, Panie Boże, pozwól mi przestać go kochać. Roz*** mi system na lata

— przyznała.

Podczas rozmowy z psychologiem piosenkarka nie oszczędziła również swojego kolejnego partnera – Adama „Nergala” Darskiego. Doda nie ukrywa, że i on bardzo ją zranił. Rozstanie z narzeczonym odbiło się na jej zdrowiu.

Moje poczucie godności jest zdeptane, oplute i obs*** na oczach całej Polski. Nie tylko przez mojego byłego męża. Mój były narzeczony zostawił mnie po tym, jak uratowałam mu życie, po tym, jak schudłam i wypadły mi wszystkie włosy z głowy. Ponieważ po pół roku, kiedy okazało się, że jest chory na białaczkę, zostawiłam wszystko. Ważne było tylko to, żeby on przeżył i się wyleczył.  (…) Nie spałam k*** miesiącami, jeździłam na koncerty tylko po to, żeby zbierać dawców szpiku. Robiłam wszystko. […] A on już w tym czasie pisał do innej d***. I zostawił mnie w Dzień Kobiet. Jak tylko się wyleczył

— wyznała piosenkarka.

Tylko czy udział w programie telewizyjnym pomoże Dodzie znaleźć prawdziwą miłość? Dotychczasowe randki można raczej zaliczyć do średnio udanych.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter, Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij