×

Doda jak Michael Jackson? Gwiazda w nietypowej stylizacji zaskoczyła fanów

Doda jak Michael Jackson? Takie skojarzenia mieli fani po obejrzeniu najnowszego zdjęcia piosenkarki. Gwiazda nie od dziś zachwyca wysportowaną, ale bardzo kobiecą sylwetką. Jednak nietypowa stylizacja gwiazdy wywołała nietypowe porównania…

Dziewczyny niekoniecznie w Dubaju?

Ten film może być kinowym hitem i wywołać niemałe zamieszanie w polskim show-biznesie. Książka „Dziewczyny z Dubaju” Piotra Krysiaka, na podstawie której powstaje film, stała się bestsellerem. Teraz jeszcze więcej osób usłyszy o kulisach „afery dubajskiej”.

Reżyserem produkcji jest Maria Sadowska, natomiast współproducentem mąż Dody, Emil Stępień. Prace nad filmem trwają od kilkunastu miesięcy. Część zdjęć ma powstawać w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Chociaż… wśród tego tematu narosło już sporo kontrowersji.

14 lipca Doda pochwaliła się na Instagramie nagraniem, wykonanym rzekomo w Dubaju. Serwis „Pudelek” twierdzi natomiast, że nie powstało ono w ZEA, a… na warszawskim lotnisku. Ekipę filmową miała tam widzieć jedna z informatorek.

„Pudelek” argumentuje, że już 15 lipca Doda stwierdziła, iż ekipa musiała wrócić do Polski z powodu trwającej pandemii koronawirusa. Czy to możliwe, żeby w Dubaju spędziła jedną dobę?

Doda jak Michael Jackson

Zdjęcie, które wywołało spore zamieszanie wśród fanów piosenkarki, również miało powstać w Dubaju.

Doda ma na nim casualową, ale oryginalną stylizację: koszulę, skórzane spodnie, okulary i kapelusz. Wokalistka postawiła na czerń. Pierwszym i dość surowym recenzentem fotografii, a raczej stylizacji, okazał się tata Rabczewskiej.

Mój tata, kiedy wysłałam mu to zdjęcie, odpisał: Co to za chłopiec?! Czy Wy również podzielacie ten uroczy entuzjazm odnośnie mojej stylizacji?

– zapytała fanów Doda.

I wywołała tym samym lawinę komentarzy. Niektórzy fani zachwycają się oczywiście nienaganną figurą Rabczewskiej. Ale innym wokalistka skojarzyła się… niezbyt korzystnie.

Gdyby porównanie dotyczyło sfery muzycznej, mogłoby ucieszyć Dodę. Ale w tym przypadku takie zestawienie mogło zaboleć.

Kurczę, trochę jak Michael Jackson!

Jak MJ z kapeluszem i okularami.

Kiedy zobaczyłam pierwsze stories w tej stylizacji, pomyślałam: Król Michael Jackson żyje!

– piszą fani.

Faktycznie widać podobieństwo?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij