×

Doda chwali się opalenizną i wysportowanym ciałem. Zawdzięcza je ciężkiej pracy

Choć Doda jest coraz rzadziej obecna w show biznesie, to wciąż sporo uwagi przykłada do swojego wyglądu i stara się utrzymać zainteresowanie fanów za pomocą publikacji zdjęć i filmów w mediach społecznościowych. Tym razem piosenkarka udostępniła na swoim InstaStory bardzo odważne zdjęcie.

Doda chwali się opalenizną

Doda od zawsze bardzo dba o swój wygląd i stara się utrzymać swoją sylwetkę w jak najlepszej formie. Teraz postanowiła pochwalić się fantastycznymi efektami swojej długotrwałej pracy nad ciałem. Trzeba przyznać, że gwiazda zachwyca pięknym, opalonym ciałem o idealnych wymiarach. Piosenkarka regularnie ćwiczy i prowadzi zdrowy tryb życia. W ostatnim czasie, Doda bardzo rzadko dodawała zdjęcia na Instagram, ponieważ pochłonęła ją praca nad filmem „Dziewczyny z Dubaju”. Dopiero, gdy znalazła chwili wytchnienia, postanowiła nadrobić zaległości i na jej InstaStories znalazło się kilka nowych zdjęć. Na jednym z nich można zobaczyć ubraną w skąpy strój Dodę, która opala się na tarasie. Obserwujący profil Dody nie mieli możliwości dodania komentarzy, ponieważ piosenkarka wyłączyła tę opcję. Być może w ten sposób pragnie uniknąć szerzącego się w internecie hejtu.

Doda chwali się opalenizną
Instagram

„Dziewczyny z Dubaju”

Przez ostatnie miesiące Doda była pochłonięta pracą nad filmem „Dziewczyny z Dubaju”. Wokalistka współpracuje z piosenkarką Marią Sadowską, która wyreżyserowała film „Sztuka kochania”. Dopiero teraz Doda postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, kto wystąpi w produkcji. Obsada robi wrażenie!

W gwiazdorskiej obsadzie filmu: Katarzyna Figura, Jan Englert i Beata Ścibak-Englert, Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk i Józef Pawłowski.

Doda zdradziła także, czego będzie dotyczył film.

Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach 'Dziewczyny z Dubaju' zdemaskują hipokryzję polskiego show-biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. 'afery dubajskiej', w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu.

Nie możemy doczekać się premiery!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma????????‍♀️????????

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij