×

W mieszkaniu rosyjskiego małżeństwa znaleziono szczątki. Parę podejrzewa się o zamordowanie 30 osób

Kiedy do naszych uszu lub oczu docierają historie takie jak ta, może wydawać się nam, że pochodzą ze scenariusza przerażającego horroru. Niestety, tym razem tak nie jest…

Mieli całe zapasy

35-letni Dmitrij Baksheev i jego 42-letnia żona Natalia przez kilkanaście lat żywili się ludzkim mięsem. Funkcjonariuszom policji udało się ustalić, że sporządzali nawet na nie przepisy. Co więcej, w pokoju, w którym para mieszkała, znaleziono też „lekcje wideo dla kanibali” i kilka słoiczków z marynowanymi ludzkimi szczątkami, a także skóry ściągnięte z ludzkich ciał. Z kolei w zamrażalniku odkryto zamrożone ludzkie mięso.

Czysty przypadek

12 września na terenie szkoły lotniczej w Krasnodarze robotnicy, pracujący przy budowie, znaleźli telefon, a kilka dni później wiadro i worek z fragmentami ciała kobiety. Telefon skrywał przerażające tajemnice. Pełen był zdjęć początkowo niezidentyfikowanego mężczyzny z ludzkimi szczątkami. Wszystko wskazywało na jego kanibalistyczne skłonności. Pozował m.in. z ludzką ręką w ustach. Gdy sprawę zgłoszono, bardzo szybko udało się ustalić, kto jest właścicielem telefonu.

Tylko pozował…

Gdy funkcjonariusze policji dotarli do Dmitrija mężczyzna nie przyznał się do niczego, oprócz tego, że znalazł ludzkie szczątki i dla żartu postanowił zrobić sobie z nimi zdjęcia. Po wszystkim miał zgubić telefon. Zdjęcia w urządzeniu mówiły jednak coś zupełnie innego.

Robił to z żoną

W czasie śledztwa zaczęły wychodzić na jaw coraz bardziej przerażające fakty. Baksheev oraz jego żona po raz pierwszy spróbowali ludzkiego mięsa już w 1999 roku. Mężczyzna miał wówczas 17 lat. Okazuje się, że z ich rąk mogło zginąć nawet 30 osób. Para swoje ofiary usypiała za pomocą rosyjskiego leku Corvalol, następnie mordowała i ćwiartowała.

Straszny jest także fakt, że Natalia była pielęgniarką. Sąsiedzi pary twierdzą, że z ich mieszkania czuć było dziwny zapach i że często organizowali imprezy. Najprawdopodobniej ostatnia zamordowana kobieta była właśnie na jednej z nich.

Oto, jak wygląda wnętrze ich mieszkania:

https://www.youtube.com/watch?v=uxSm8l1jlwU

Śledczy są na razie w stanie udowodnić parze tylko jedno morderstwo. Jednak w sprawie siedmiu prowadzone jest postępowanie. Dmitrij i Natalia zostali poddani badaniom psychiatrycznym. Wiadomo już, że u kobiety nie stwierdzono żadnej choroby.

Może Cię zainteresować

zamknij