×

Nowa dieta cud posłanki Klaudii Jachiry? Pawłowicz ze swoją sałatką się chowa!

Najwyraźniej dieta Klaudii Jachiry zawiera wiele „naturalnych produktów”. Wyciekło nagranie, gdzie widać, co posłanka lubi jeść w Sejmie. Ale ostrzegamy, tylko osoby o mocnych nerwach mogą to spokojnie obejrzeć.

Dieta Klaudii Jachiry

Zdjęcie sałatki Krystyny Pawłowicz do dziś krąży w sieci i jest wykorzystywane do ośmieszania kontrowersyjnej posłanki. Dzisiaj jednak krystalizuje jej się godna rywalka, która także zaskoczyła spożywaniem w trakcie sejmowych obrad.

Jednakże w przeciwieństwie do zieleniny przedstawicielki PiS, Jachira postanowiła spożyć coś… ze swoich włosów. Nie, to nie żart. Wszystko uchwyciły kamery…

Nie powstrzymała jej nawet maseczka…

Ciężko jednoznacznie stwierdzić co skonsumowała, jednak ciężko uznać, że było to coś „normalnego”. Może posłanka na dniach podzieli się informacją, co takiego spałaszowała w Sejmie? Czy to możliwe, że przedstawicielka Koalicji Obywatelskiej skrywa zapasy we włosach?

Może to jeden z wielu występów jakie można znaleźć w sieci. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych jest ten dotyczący katastrofy smoleńskiej. Oceńcie sami…

Źródła: www.se.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować