×

Te oba wzruszające zdjęcia połączono w jedno. Efekt wygląda naprawdę realistycznie

Księżna Diana zmarła w nocy 31 sierpnia 1997 roku. To tragiczne odejście „królowej ludzkich serc” wstrząsnęło całym światem. Jednak najwierniejsi fani nigdy o niej nie zapomnieli. Doskonałym dowodem na to jest zdjęcie, które od jakiegoś czasu krąży w Internecie.

5 lipca 2015 roku odbyły się chrzciny księżniczki Charlotty. Miesiąc po tym wydarzeniu w sieci pojawiło się pewne zdjęcie. Możemy na nim zobaczyć, jak Księżna Diana pochyla się nad maleńką wnuczką, trzymaną przez Księżną Kate. Oczywiście, jak od razu się domyślacie, jest to jedynie fotomontaż, ale wygląda bardzo realistycznie.

Tylko spójrzcie

Fotografia wygląda tak wiarygodnie, że przez chwilę mamy wrażenie, iż Księżna Diana z czułością naprawdę nachyla się nad malutką księżniczką. Też przez chwilę wydawało Wam się, że trzy członkinie rodziny królewskiej rzeczywiście spotkały się w jednym miejscu?

Jak to możliwe, że tak doskonale wyszedł ten fotomontaż?

Powstał z połączenia dwóch zdjęć. Jedno z nich pochodzi ze spotkania Księżnej Diany z inną kobietą o wielkim sercu – Matką Teresą, które miało miejsce w 1997 roku, na dwa miesiące przed tragicznym wypadkiem.

Jak dobrze wiecie, Matka Teresa nie posiadała zbyt dużego wzrostu, dlatego aby z nią porozmawiać, Księżna musiała się nachylić. Tak, to właśnie na Matkę Teresę, Diana w rzeczywistości patrzyła z taką miłością w oczach.

Zdjęcie z chrzcin

Z kolei drugie zdjęcie pochodzi z chrztu małej Księżniczki, który odbył się 5 lipca w Sandringham, we wschodniej Anglii. Jest to szczególne miejsce, ponieważ to właśnie tam, dokładnie 54 lata wcześniej, ochrzczono też księżną Dianę. Czyż to nie wzruszające?

Twórca sam się ujawnił

Początkowo autor montażu nie był znany. Po pewnym czasie przyznała się do niego Amerykanka – Lori Eastwood. Na swoim facebookowym profilu potwierdziła, że to właśnie ona jest jego twórczynią. Podkreśliła też, że po raz pierwszy udostępniła zdjęcie na swoim profilu 26 lipca i dodała:

W każdą niedzielę udostępniam zdjęcie, upamiętniające księżną Dianę. Akurat to nazwałam „niebiańskie obcasy”

Jednak jeśli idzie o tę fotografię, to zdania są bardzo podzielone. Część internautów twierdzi, że jest piękna i wzruszająca, z kolei inni uważają, że to już lekka przesada i przekroczenie granic dobrego samaku. A Wy, co myślicie?

Może Cię zainteresować

zamknij