×

3-latek zniknął w polu kukurydzy. Po wielu godzinach poszukiwań mężczyzna dostrzegł na ziemi nóżkę

Ta sobota dla rodziny Logalbo miała być dniem pełnym zabawy i radości. Szybko jednak przerodziła się w paniczne poszukiwania dziecka i obawy o jego życie.

Dyton bawił się w ogródku pod okiem mamy

Nagle ciekawski 3-latek zniknął jej z oczu. Kobieta przypuszczała, że chłopiec udał się na pole kukurydzy znajdujące się za budynkiem gospodarczym. Zawołała go więc po imieniu, ale syn nie wrócił ani nie odpowiedział.

Courtesy: Langlade County Sheriff's Office

Opublikowany przez WLUK-TV FOX 11 Niedziela, 2 października 2016

Mama weszła w gęsto porośnięte kukurydzą pole. Niestety trudno było cokolwiek zobaczyć pomiędzy łodygami

Przestraszona wróciła do domu i zadzwoniła na policję. Poprosiła, by zorganizowano poszukiwania jej syna. Wkrótce na miejscu pojawił się zespół ochotników, straż pożarna, drony, psy ratownicze i dwa śmigłowce.

Wszyscy połączyli siły, by znaleźć 3-letniego Daytona. Wiadomość o jego zaginięciu szybko obiegła miasteczko

Na miejscu zaczęło pojawiać się coraz więcej osób. Informacje zamieszczono także w mediach społecznościowych. Ponad 600 osób brało udział w poszukiwaniach.

Courtesy: Langlade County Sheriff's Office

Opublikowany przez WLUK-TV FOX 11 Niedziela, 2 października 2016

Nadzieja

Mama Daytona miała nadzieję, że wkrótce uda się komuś odnaleźć jej syna. Wiadomo jedynie było, że chłopiec może wciąż znajdować się w polu kukurydzy. Po 20 godzinach poszukiwać jeden z ochotników natrafił na chłopca. Dayton siedział ze skrzyżowanymi nogami i był wyraźnie przestraszony.

Chłopiec natychmiast otrzymał wodę i jedzenie. Później trafił do szpitala, by upewnić się, że nic mu nie jest

Mama 3-latka nie była w stanie wyrazić słowami swojej wdzięczności. Tyle osób pojawiło się, by pomóc jej odnaleźć syna.

Our ABC affiliate in Wausau (WAOW-TV) captured the emotional moment 3-year-old Dyton was found after a massive search in Langlade County. Watch the full story on Action 2 News at 5:30 and 10:00 PM. http://wbay.com/2016/10/02/massive-search-underway-for-missing-toddler-in-langlade-county/

Opublikowany przez WBAY TV-2 Niedziela, 2 października 2016

Na szczęście historia ma radosne zakończenie. Piękne jest to, że na pomoc potrzebującej mamie przybyło tak wielu obcych ludzi

Może Cię zainteresować

zamknij