×

Dawid Narożny z zespołu Piękni i Młodzi rozstał się z kolejną dziewczyną

Dawid Narożny z zespołu Piękni i Młodzi od dłuższego czasu nie może sobie ułożyć życia osobistego. Po rozstaniu z żoną Magdaleną Narożną, związał się z uroczą Joanną. Niestety wszystko wskazuje na to, że i ten związek już się rozpadł.

Rozwód „Pięknych i Młodych”

Współzałożyciel i były już członek zespołu Piękni i Młodzi, 21 czerwca zeszłego roku poinformował o rozwodzie z żoną Magdaleną. Było to szokiem dla fanów grupy muzycznej, ponieważ to właśnie Magdalena i Dawid wspólnie założyli popularną grupę muzyczną.

Jakiś czas później okazało się, że Dawidowi udało się od nowa poukładać sobie życie z dziewczyną o imieniu Joanna. Para zamieszkała razem i spędzała wspólnie każdą wolną chwilę. Asia jeździła z Dawidem na jego koncerty i wspierała go. Niestety, jeden z wyjazdów zakończył się w fatalny dla obojga sposób. Joanna wdała się w bójkę z obecnym partnerem byłej żony Dawida Narożnego. W efekcie, Narożny został usunięty z zespołu.

Później w gorzkich słowach opowiadał w mediach o swoim nieszczęśliwym losie:

Jeżeli chodzi o zespół Piękni i Młodzi to ja tak naprawdę jestem założycielem, pomysłodawcą nazwy, pomysłodawcą tak naprawdę wszystkich przebojów tego zespołu. Nad wszystkimi tymi przebojami skrupulatnie pracowałem, (…) no a teraz losy się potoczyły w taki, a nie inny sposób i niestety jestem zmuszony podjąć kroki prawne. I to jest jedyny komentarz, którym mogę zaspokoić ciebie i słuchaczy, jeżeli chodzi o zespół Piękni i Młodzi.

Zapowiadał nawet, że zamierza wkrótce stworzyć coś autorskiego:

Czuję wsparcie fanów, w sumie to się nawet tego nie spodziewałem, ale czuję i bardzo za to dziękuję. Mam nadzieję ich nie zawieść, bo niedługo zaskoczę czymś innym, czymś nowym, czymś swoim.

Dawid Narożny z zespołu Piękni i Młodzi znowu sam

Początkowo wydawało się, że pomimo zawodowej porażki, Dawid Narożny odnajdzie szczęście przynajmniej w związku z Joanną. W mediach społecznościowych pojawiało się sporo ich wspólnych zdjęć, na których promienieli z radości. Niestety, szczęście nie trwało długo.

Skąd to wiemy? Czujni fani zauważyli, że z kont obojga zniknęły wspólne zdjęcia. Wszyscy, którzy kibicowali temu związkowi czują ogromny smutek i niepokój. W komentarzach możemy przeczytać:

Oj chyba po miłości

Widzę usunięte zdjęcia z Dawidem, czyżby rozstanie…

To już jest koniec?

Zarówno Dawid, jak i Joanna milczą. Nie chcą wyjawić prawdy fanom i zwyczajnie ignorują pytania fanów. Co więcej, obserwujący Joannę, zarzucają jej, że kasuje ich komentarze, próbując w ten sposób zatuszować rozstanie z Narożnym. Jak jest naprawdę? Z pewnością, wkrótce się okaże.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować