×

Chłopiec czyta list o swoim bohaterze. Gdy za jego plecami pojawia się on, zaczyna płakać

Każdy z nas oglądał kiedyś bajki. Każdy z nas ma również swoich ulubionych bohaterów, których niejednokrotnie starał się naśladować. Kiedy uczniowie szkoły podstawowej w Pittsburgu zostali poproszeni o napisanie esejów na temat swoich ulubionych postaci, 11-letni Damon Chiodo od razu wiedział, o kim napisze. O dziwo nie była to żadna z fikcyjnych postaci lecz… jego starszy brat, Daveon Tomei.

Tomei jest z zawodu mechanikiem zajmującym się naprawą helikopterów wojskowych. I choć chłopiec nie widział go przez dobre dwa lata, doskonale wiedział, że jego praca wiąże się z ogromną odpowiedzialnością.

Kim jest mój bohater? Moim bohaterem jest mój brat – zaczął czytać Chiodo.

Od helikopterów, które naprawia, zależy powodzenie setek misji wojskowych. Mój brat sprawdza, czy są w 100% sprawne i gotowe do lotu. Tomei jest odważny i bardzo inteligentny. Zawsze, kiedy go potrzebuję, mogę z nim porozmawiać. Jestem bardzo dumny z tego, że chroni nie tylko mnie, ale również wiele innych osób. On nie jest dla mnie tylko bratem. Jest moim prawdziwym przyjacielem – napisał i odczytał Chiodo.

Kiedy chłopiec skończył przemowę, zaczął iść w kierunku publiczności. To wtedy oczom chłopca ukazał się… jego brat!

Tomei przyjechał prosto z Niemiec, aby zrobić niespodziankę Chiodowi. Reakcja malca była NIESAMOWITA!

Jestem zaszczycony jego obecnością. Nie myślałem, że kiedykolwiek zrobi mi tak wspaniałą niespodziankę! Byłem tak szczęśliwy, że trząsłem się z radości!

Kolejnego dnia Chiodo zrobił sobie wolne, aby mógł spędzić ze swoim bohaterem cały dzień. To dopiero prawdziwa, braterska przyjaźń!

Polecane

Może Cię zainteresować