×

Znalazła 5-miesięczną córeczkę całą we krwi. Z bezradności zaczęła głośno krzyczeć

Wychowanie dziecka to najważniejsze zadanie w życiu każdego rodzica. Chcemy, aby nasze pociechy były przede wszystkim zdrowe i bezpieczne, dlatego też panikujemy za każdym razem, gdy gdzieś wychodzą lub w jednej sekundzie znikną nam z pola widzenia.

Niestety wypadki się zdarzają i choćbyśmy starali się ze wszystkich sił ich uniknąć to i tak czasem mają one miejsce. Dla Angeli Sanders ten przerażający scenariusz stał się rzeczywistością… Weszła do pokoju, gdy zobaczyła swoją 5-miesięczną córeczkę Dakotę, siedzącą w swoim nosidełku, całą we krwi!

Strach o życie dziecka

Wyszła tylko na chwilę do drugiego pokoju, zostawiając Dakotę w nosidełku. Gdy wróciłą, nie poznała własnego dziecka! Mały Dakota siedział na krześle, nie reagując i krwawiąc. Jak to często bywa, Sanders nie był w stanie jasno myśleć – jej emocje przejęły kontrolę i wpadła w panikę.

Przypadkiem w tym samym czasie technik elektryczny, Daniel Craft właśnie skończył pracę w kompleksie apartamentów i był w drodze do swojego auta, gdy usłyszał rozdzierające krzyki dochodzące z wnętrza kompleksu. Nie czekał ani chwili tylko od razu pobiegł w miejsce, z którego one dochodziły. Craft zadzwonił także w międzyczasie po 911. Gdy wpadł do środka, zorientował się od razu o co chodzi. Dakota nie oddychała, była zimna i miała sine usta.

Odsunąłem jej głowę do tyłu, a ona nadal był sina, więc pomyślałem, że coś jest w jej ustach, albo czymś się udławiła. Włożyłem palec do jej gardła, aby wywołać wymioty. Kiedy go wyciągnąłem, przystawiłem ucho do jej buźki i słyszałem takie jakby bulgotanie i wiedziałem, że będzie wymiotować. Zaczęła dzięki Bogu oddychać

Przypadkowy bohater!

Cały czas technik rozmawiał z operatorem 911, dopóki nie przybyli sanitariusze. Następnego dnia odwiedził Dakotę w szpitalu, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Lekarze powiedzieli, że u dziewczynki doszło do napadu drgawkowego, który doprowadził do zaprzestania funkcji oddychania. Dodają także, że mogła umrzeć, gdyby nie interwencja dzielnego mężczyzny. Mama zalana łzami nie może dojść cały czas do siebie i jest wdzięczna Crafotwi za to, co zrobił:

On jest największym bohaterem. Jestem wdzięczna, że uratował moje dziecko

Zachował zimną krew i uratował życie niewinnego dziecka. BRAWO!

Polecane

Może Cię zainteresować