×

„Ku**a, jak mnie irytuje!”. Lewandowski ostro o piosence Domagały „Weź nie pytaj”

Znany wszystkim z jednej roli Dariusz Lewandowski założył profil na Facebooku pod pseudonimem „Darek z Klanu” (w gruncie rzeczy to dobry myk marketingowy ?), gdzie regularnie umieszcza swoje przemyślenia na temat tego, co dzieje się aktualnie w Polsce. Najwyraźniej jest to jego sposób na wyrażanie siebie, albo promocji siebie za pomocą mediów społecznościowych – w końcu jakoś trzeba o sobie przypomnieć.

Tym razem Darek z Klanu skupił się na piosence Pawła Domagały „Weź nie pytaj”, która święci triumfy nie tylko w rozgłośniach radiowych, ale i w Internecie

Dawno żaden polski wykonawca nie miał aż tylu odsłon! To jednak jak widać zadziałało na aktora jednej roli jak muleta, ponieważ swoje przemyślenia umieścił w filmie na profilu.

Czy trzeba było aż tyle hejtu od razu?

Darek z Klanu nie zostawia suchej nitki na koledze po fachu. Rzuca złowrogie spojrzenia prosto w kamerę i mówi:

K***a, jak mnie irytuje ta piosenka… Weź się przytul, weź się zesraj, k***a… Strasznie, to jest tak gów****o-pretensjonalny kawałek, że po prostu nie wiem, co mnie ostatnio tak irytowało… Chyba logowanie do HBO GO.

Bo co on tam śpiewa: „Nie chcę politycznie żyć”, że jak tłumy na ulicach, to córkom będzie jeść robił. K***a, to nie może zrobić wcześniej jeść i potem odgrzać? Tam ważne rzeczy, ludzie się upominają, a on musi jeść zrobić. Co on mikrofali nie ma?

Film ma jasny przekaz, ale komentujący zastanawiają się, czy coś takiego było potrzebne, a do tego, aby dzielić się tym w przestrzeni publicznej i jawnie ubliżać koledze po fachu.

https://www.facebook.com/darekzklanu/videos/2299053140136746/

Komentarze pod filmem są rozbrajające!

Piosenka jest świetna, ma fajny klimat i w taki niby zwykły sposób mówi o wielkiej miłości, a Ty aktorzyno od siedmiu boleści nawet wysłowić się nie umiesz więc o czym my tu w ogóle mówimy

Żeby powiedzieć o czymś, że jest gówniane to trzeba to czymś umotywować, a nie pisać co ślina na język przyniesie. Na całe szczęście, Pan jest tylko aktorem jednej roli, na którego paplanie nikt nie zwraca uwagi zwłaszcza taki wybitny aktor i muzyk jakim jest Paweł Domagała

Filmik na wysokim poziomie tak jak i cała wypowiedz „gwiazdy Klanu”. Żenada!

A my skomentujemy to tylko tak, że nam piosenka bardzo się podoba i zaraz sobie ją jeszcze raz puścimy ?

Może Cię zainteresować

zamknij