×

Królowa Życia stała się królową Sylwestra! Na same buty Dagmara wydała fortunę

Blask gwiazdy programu „Królowe życia” nie słabnie. Na sylwestrze w Krakowie Dagmara Kaźmierska błyszczała wyjątkowo mocno, ale kto bogatemu zabroni? ?

Królowa życia wyglądała pięknie

Dagmara olśniewa swoją urodą i strojami. Chociaż nie włożyła szpilek, która zakupiła na tegorocznego sylwestra i tak błyszczała najjaśniej.

Sama zaczęła przygotowywać się do zabawy sylwestrowej znacznie wcześniej. Była też ciekawa, czy fani również są gotowi:

I co tam z Wami się dzieje moje robaczki? Sukienki, brokaty, szmery, bajery, wszystko już jest?

Powoli wraca do zdrowia

Królowa życia uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu w maju ubiegłego roku i niestety nie może chodzić w butach na wysokim obcasie. Jeszcze niedawno poruszała się tylko na wózku inwalidzkim.

Dagmara błyszczała

Gwiazda wybrała na tę noc klasyczną czarną sukienkę i złote kolczyki. Postawiła na rozpuszczone włosy. Bawiła się wraz z przyjaciółmi w krakowskim klubie Feniks. Wszystkich fanom złożyła najlepsze życzenia noworoczne:

Kochani. Już w Nowym Roku. Niech się Wam wszystko spełni . Bądźcie w zdrowiu i radości . Miejcie koło siebie samych cudownych ludzi. Jeśli nie mnóstwo to choć jednego. Takiego, który Was nigdy nie oszuka, nie wykorzysta. Nie opuści, kiedy stwierdzi, że nie Jesteście Mu już potrzebni. Tylko będzie dla Was wsparciem. A jeśli będziecie w chwilach słabości bliscy poddania się to kopnie Was w tyłek i każe iść dalej. I obojętne czy to będzie kobieta, czy mężczyzna. Takiego człowieka Wam życzę. JAKIEGO? PRAWDZIWEGO. Niech Wam się darzy Kochani. Wasza Dagmarka.

Podoba Wam się stylizacja Dagmary? Czy Królowa życia nie zaskoczyła Was swoją pozytywną energią?

Źródła: wizaz.pl, pikio.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować