×

Ronaldo opublikował kolejne zdjęcie ze swoimi dziećmi. Tym razem widać na nim całą trójkę

To, że w Cristiano Ronaldo kochają się kobiety na całym świecie, wiemy nie od dziś. Dla niego jednak ostatnimi czasy ważne stały się inne wartości. Popularny piłkarz na swoim Instagramie podzielił się bardzo osobistymi zdjęciami. Widać na nich jego synka i bliźnięta Evę i Mateo. Dla fanów było to totalnym zaskoczeniem, tym bardziej że dopiero od jakiegoś czasu ma nową dziewczynę – Georginę Rodriguez.

Cristiano i dzieci

Piłkarz ma już synka Juniora, a na początku lipca podzielił się fotografiami, na których widać malutkie dzieci w jego objęciach. Od jakiegoś czasu spekulowano, że mogą to być jego dzieci, ale nikt nie miał pewności. Jego konto na Instagramie rozwiało wszelkie wątpliwości. Okazało się, że piłkarz skorzystał z pomocy surogatki, aby powiększyć swoją rodzinę.

32-letni piłkarz do tej pory lubił chwalić się swoimi życiem, ale informacją o tym, że jest tatą bliźniaków, podzielił się dopiero pod koniec czerwca po porażce w Chile.

Podejrzenia

Od momentu, gdy piłkarz stał się sławny, ludzie nie byli pewni, jakiej orientacji seksualnej jest. I choć pojawiał się u boku pięknych kobiet, wiele osób uważało, że to przykrywka. Zdjęcia z dziećmi i ciężarną partnerką mają rozwiać wszelkie wątpliwości i podejrzenia. Niestety Cristiano wydaje się, jakby potrafił bawić się tym, co ludzie o nim myślą, ponieważ tuż po tym, jak umieszcza zdjęcie z dziećmi, na jego profilu ląduje fotografia z roznegliżowanym kolegą. Jaka jest prawda, wie tylko on sam.

Może Cię zainteresować