×

Syn Cristiano Ronaldo nie żyje

Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez ogłosili wstrząsającą wiadomość. Nie żyje syn znanej pary. Piłkarz wydał oficjalny komunikat

Nie żyje syn Cristiano Ronaldo. Co się stało?

Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie przeżywa trudne chwile. Wraz ze swoją partnerką, Gorginą, spodziewał się narodzin bliźniaków. Niestety, tragiczną wiadomość opublikował dziś na swoich social mediach.

Z największym smutkiem musimy ogłosić, że nasz mały chłopiec odszedł. To największy ból, jaki mogą odczuwać rodzice – napisano.

Tylko narodziny naszej małej dziewczynki dają nam siłę do przerwania tego momentów z pewną nadzieją i radością. Chcemy podziękować doktorom i pielęgniarkom za ich opiekę i wsparcie. Wszyscy jesteśmy zdruzgotani tą stratą i chcielibyśmy poprosić o prywatność w tym bardzo trudnym czasie. Nasz mały chłopczyku, jesteś naszym aniołem. Zawsze będziemy cię kochać – napisał piłkarz

Chłopiec zmarł wkrótce po porodzie. Jego siostra bliźniaczka przeżyła i jest teraz otuchą dla swoich rodziców. Nie podano jeszcze dokładnej przyczyny śmierci noworodka.

Piłkarz zniknie na jakiś czas z boiska

Jeszcze parę dni temu Cristiano miał wiele powodów do radości. Strzelił hat-tricka, który dał jego klubowi wygraną 3:2 w ważnym meczu Premier League. Teraz kibice Manchester United będą musieli uszanować to, że gwiazda drużyny zniknie na chwilę z murawy. Po tak ogromnej osobistej tragedii Ronaldo z pewnością będzie potrzebować czasu dla siebie i rodziny.

Może Cię zainteresować