×

Coronavirus challenge: lizała deskę sedesową, aby sprawdzić, czy zakazi się koronawirusem

Coronavirus challenge. Na kobietę liżącą deskę sedesową w ramach wyzwania związanego z koronawirusem wylała się fala krytyki. Internauci w mocnych słowach wypowiadali się na temat jej bezmyślności. Głos zabrała w tej sprawie nawet znana, amerykańska postać telewizyjna.

Coronavirus challenge: lizanie deski sedesowej

Temat toalety nierozerwalnie wiąże się z koronawirusem za sprawą znikającego z półek sklepowych papieru toaletowego. Ludzie na całym świecie masowo wykupują jego zapasy, aby zabezpieczyć się na czas, gdy nie będą mogli już wychodzić z domu.

Teraz temat toalet za sprawą pewnej internautki zyskuje zupełnie nowy wymiar… 22-letnia influencerka Ava Louise z Miami na krótkim nagraniu klęka przed muszlą sedesową i zaczyna lizać deskę.

Swój 6-sekundowy klip podpisała słowami:

Prześlij dalej, aby ludzie wiedzieli, jak prawidłowo zachować higienę w samolocie.

Nagranie spotkało się z oburzeniem ogromnej ilości ludzi, którzy zarzucają jej chęć wypromowania się na skrajnej głupocie i bezmyślności. W sprawę włączyła się amerykańska gwiazda, Meghan McCain, która domagała się aresztowania Avy.

Niedługo później 22-latka dodała kolejny wpis, w którym napisała, że był to „eksperyment społeczny” i że woli „umrzeć jako osoba młoda niż brzydka”. 

Sytuacja w USA jest tragiczna

W Stanach Zjednoczonych odnotowano już 68 zgonów i co najmniej 3 700 zakażeń koronawirusem. Nawet prezydent Donald Trump poddał się testowi na koronawirusa. Zdecydował się również przeznaczyć aż 50 miliardów dolarów na fundusz ratunkowy.

Zawieszono wszystkie połączenia lotnicze USA z Europą z wyłączeniem Wielkiej Brytanii. Trump uznał wówczas, że „brytyjskie władze wykonują dobrą robotę”. Później jednak, na wieść o tym, że ilość zakażonych Brytyjczyków gwałtownie wzrosła, zmienił zdanie i zawiesił także loty do Wielkiej Brytanii.

Wszystkie granice USA zamknięto na najbliższe 30 dni

Fotografie: Facebook, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij