×

„Jesteś debilką”. Córka Anny Korcz przechodziła przez piekło na lekcjach matematyki

Aktorka opowiedziała ostatnio o swoich doświadczeniach z mową nienawiści. Okazuje się, że córka Anny Korcz padła ofiarą hejtu ze strony nauczycielki matematyki. Kobieta wyzywała ją na lekcjach od debili.

Córka Anny Korcz musiała radzić sobie z wyzwiskami nauczycielki

„Onet” prowadzi podcast „Stop hejt”. Ostatnio jego gościem była Anna Korcz. Aktorka opowiedziała o historii, która kilka lat temu spotkała w liceum jej 23-letnią córkę. Nauczycielka matematyki zachowywała się skandalicznie i wyzywała Kasię na lekcjach:

Zatelefonowałam do pani dyrektor i powiedziałam, że nie życzę sobie, żeby mojej córce ubliżano od debili podczas matematyki, bo po pierwsze nie jest debilem, a po drugie te czasy PRL-u już minęły i wydaje mi się, że prawie dorosłą kobietę trzeba traktować z należytym szacunkiem

Interwencje w szkole przynosiły odwrotny skutek

Niestety okazało się, że rozmowa z dyrektorką nie przyniosła rezultatu. Nauczycielka zaczęła zachowywać się jeszcze gorzej:

Pani dyrektor przyznała mi rację, po czym następnego dnia wychowawczyni przy całej klasie stukając przysłowiowo palcami po stole i opuszczając okulary, przy całej klasie powiedziała: „No i co? Co wczoraj twoja mamusia opowiedziała pani dyrektor?

Córka Anny Korcz w końcu opuściła Polskę

Nauczycielka nie była jedyną osobą, która wyśmiewała Kasię. Dziewczyna przez lata słyszała wiele nieprzyjemnych słów od rówieśników. Wyśmiewali ją, ponieważ ma znaną mamę. Te sytuacje przerosły córkę aktorki. Kasia wyjechała z Polski, ponieważ nie chciała mieszkać w kraju, w którym jest wyśmiewana i poniżana od podstawówki.

Nauczyciele powinni dawać młodzieży przykład. Przykre, że niektórzy potrafią być tak brutalni i bezmyślni.

Może Cię zainteresować

zamknij