×

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk i jej partner zakażeni koronawirusem

Ciężarna Włodarczyk zakażona koronawirusem ma wystarczająco dobry humor, by żartować ze swojej sytuacji. Uznała za zabawne to, że minione kilka miesięcy spędziła podróżując, a koronawirusem zakaziła się w Polsce.

Pierwsza ciążą aktorki

Agnieszka Włodarczyk i jej partner Robert Karaś w listopadzie zeszłego roku wyjechali do Indonezji. Kilka miesięcy spędzili na rajskiej wyspie Gili. Tam przeżywali pierwsze miesiące ciąży aktorki.

 

Włodarczyk z perspektywy czasu ujawniła, że zdecydowanie lepiej czuła się będąc w ciąży w kraju, gdzie takie sprawy traktuje się naturalnie, chociaż dostęp do opieki medycznej jest trudniejszy niż w Polsce, gdzie okazuje się, że kobiecie w ciąży nie wolno nic. Tym przemyśleniom poświęciła specjalny wpis na Instagramie. Jak wyznała:

Mimo tego, że byłam z dala od lekarzy, wstąpiła we mnie jakaś nieprawdopodobna moc, mogłam góry przenosić, skakać łódką po falach, chodzić na masaże (…), jeździć z kierowcami, którzy, mam wrażenie, nigdy prawa jazdy nie uzyskali (sądząc po ich stylu jazdy), jeść owoce z bazaru, nie myć tak często rąk (czasami nie było gdzie) jak to robię tutaj, spać w klimatyzacji i wszystko było ok. Nie było we mnie grama strachu o cokolwiek. Wystarczył mi miesiąc w Polsce i nagle się okazuje, że w zasadzie niczego mi nie wolno. (…) Na wszystko trzeba uważać i wszystkiego się bać.

 

Ciężarna Włodarczyk zakażona koronawirusem

No i rzeczywiście, okazało się, że zagrożenie czyha w Polsce. Wśród osób przestrzegających reżimu sanitarnego i siedzących od roku w domach, powszechna jest niechęć wobec ludzi podróżujących i próbujących żyć tak jak wcześniej. Tak zwanych covidiotów uważa się za odpowiedzialnych za roznoszenie wirusa.

 


Jednak Włodarczyk, jak sama podkreśla, koronawirusem zaraziła się właśnie w Polsce. Dostrzegła nawet humorystyczny aspekt tej sprawy. Jak napisała na Instagramie:

Latali na drugi koniec świata, a zarazili się w Polsce. Uważajcie na siebie.

Zakażenie wykryto również u partnera Agnieszki, Roberta Karasia, mistrza i rekordzisty świata w triathlonie. Obydwoje chorują w domu.

Miejmy nadzieję, że przebieg Covid-19 okaże się łagodny, zwłaszcza u aktorki, oczekującej właśnie pierwszego dziecka. Życzenia powrotu do zdrowia zamieściły na Instagramie Agnieszki: Małgorzata Rozenek-Majdan, która przebyła zakażenie jesienią, Katarzyna Cichopek i Beata Sadowska.

 

Źródła: www.fakt.pl, sport.onet.pl

Może Cię zainteresować

zamknij