×

Ciężarna potrącona przy przejściu dla pieszych. Nagranie trafiło do sieci

Ciężarna potrącona przy przejściu dla pieszych! Kobieta czekała, aż będzie mogła bezpiecznie przejść, gdy wjechał w nią samochód. Odrzuciło ją na odległość kilku metrów. Do sieci trafiło przerażające nagranie z wypadku.

Ciężarna potrącona przy przejściu dla pieszych

Do tych makabrycznych wydarzeń doszło w poniedziałek 16 maja w Niemcach koło Lublina. Przy jednym z przejść dla pieszych na drodze krajowej nr 19 stała ciężarna kobieta. Przyszła mama czekała na moment, w którym będzie mogła bezpiecznie przejść na drugą stronę ulicy. Niestety nie udało jej się to. W pewnej chwili doszło do czegoś strasznego. Wjechał w nią samochód osobowy. Ciężarną odrzuciło na odległość kilku metrów. Do sieci wyciekło nagranie z wypadku. Materiał jest przeznaczony tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Co ustaliła policja?

W rozmowie z Fakt.pl kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie poinformował na temat dotychczasowych ustaleń policji:

Do zdarzenia doszło po godzinie 16. Kierująca renault, jadąca od strony Lublina w kierunku Lubartowa, chciała uniknąć zderzenia z poprzedzającą ją dacią, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, i zjechała z drogi na chodnik

Wiadomo, że ciężarna z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kobieta cały czas była przytomna. Nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności tego przerażającego wypadku wciąż pracują lubelscy policjanci. Wiadomo, że kierująca pojazdem była trzeźwa.

Źródła: twitter.com, www.fakt.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij