×

Ciężarna 19-latka wracała z chłopakiem do domu. Napadło na nich trzech mężczyzn

Ciężarna nastolatka doznała poronienia po tym, jak została zgwałcona w Banswara w zachodnich Indiach. 19-letnia kobieta z najniższej kasty w Indiach była w ósmym tygodniu ciąży, gdy pięciu mężczyzn zaatakowało ją i jej chłopaka mieczami i żelaznymi prętami. Po dramatycznym i pełnym brutalności ataku i jego następstwach, chłopak nie był w stanie sobie poradzić. Odebrał sobie życie.

Do tragicznego zdarzenia doszło, gdy para jechała rowerem z miasta Banswara do pobliskiej wioski

Był 13 lipca po 22:00. Nie spodziewali się, że za chwilę spotka ich coś tak okropnego. Trzej mężczyźni zatrzymali parę i zaatakowali chłopaka. Zabrali mu telefon i zmusili do tego, aby się oddalił. Zostali sami z nastolatką…

Nie mogąc uratować swojej dziewczyny, wrócił do swojej wioski. Czuł, że może ją spotkać coś złego. Nie poradził sobie z tym. Odebrał sobie życie przez powieszenie

Parbati Lal, oficer okręgu okręgowego policji w Banswara, powiedział sądowi, że wszyscy trzej pijani mężczyźni zabrali dziewczynę w odosobnione miejsce i zbiorowo ją gwałcili. Trzej oskarżeni, nazwani tylko jako Sunil, Vikas i Jitendra, zabrali ją następnie do wioski Sunila, gdzie zadzwonili do dwóch swoich przyjaciół, Naresh i Vijay, którzy również ją wykorzystali. Gdy już im się „znudziła” porzucili nastolatkę na poboczu drogi po kilkunastu godzinach gwałtu.

Nastolatka nie zgłosiła przestępstwa, ponieważ bardzo się bała. Jednak policja aresztowała Jitendrę dzięki temu, że… skradziony telefon dał swojej żonie. Policja była w stanie wyśledzić lokalizację jego domu. Funkcjonariuszom udało się połączyć fakty. Dziewczyna ośmieliła się zgłosić sprawę i pięciu mężczyzn stanie przed sądem.

_________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: redakcja@popularne.pl

Polecane

Może Cię zainteresować