×

Cichopek zdradzała Hakiela od lat?! Osoba z bliskiego otoczenia rozwiewa wątpliwości

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, a także późniejsze wydarzenia to jeden z najgłośniejszych tematów w polskim show-biznesie ostatnich tygodni. Jak w rzeczywistości rozpadł się związek pary, która przez wiele lat uchodziła za idealną? Czy to prawda, że Cichopek zdradzała Hakiela od lat? Jakie relacje mają dzisiaj Kasia i Marcin? Odpowiedzi na te pytania mogą zaskakiwać!

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Pod koniec sierpnia, po 17-stu wspólnie spędzonych latach, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwiedli się. Wiele osób zastanawiało się, co było faktyczną przyczyną rozpadu związku, który w oczach wielu uchodził za idealny? Już kilka miesięcy rąbka tajemnicy w tej kwestii w wywiadzie dla Aleksandry Kwaśniewskiej w „Mieście Kobiet” uchylił Marcin Hakiel.

Potocznie mówiąc, nie chciałbym prać brudów. Ale najtrudniejszy moment był chyba taki, że moja partnerka od jakiegoś już czasu prosiła o wolność. O więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem. No, a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Tancerz dodał również, że najlepiej dla Cichopek, aby „prawda nie wyszła na jaw”. To by wskazywało na to, że Maciej już wtedy wiedział o nowym obiekcie westchnień byłej już żony. Dziś wie już o nim cała Polska.

Katarzyna Cichopek potwierdziła związek z Maciejem Kurzajewskim

Kilka dni temu, w dniu swoich 40. urodzin, podczas wycieczki do Izraela aktorka potwierdziła, że jej serce znów jest zajęte. Wybrankiem okazał być kolega z pracy, Maciej Kurzajewski, z którym udała się na wakacje.

Cichopek zdradzała Hakiela od lat?

Odkąd związek Kasi i Macieja ujrzał światło dzienne, pojawiły się podejrzenia, że Cichopek zdradzała Hakiela od lat. Czy faktycznie tak było? Informator portalu Pudelek, który jest podobno bliskim znajomym Katarzyny Cichopek z TVP, zdradził, że Kasia nie zwlekała z poinformowaniem Marcina o uczuciu, jakim darzyła Macieja.

Kasia na pewno nie zdradzała Marcina od lat, jak twierdzi była żona Macieja. Jak tylko pojawiło się uczucie między Cichopek a Kurzajewskim, Marcin został od razu o tym poinformowany. Kasia powiedziała, że nie chce go oszukiwać i nie potrafi żyć w kłamstwie. To było w styczniu tego roku. Ich małżeństwo od dłuższego czasu przechodziło poważny kryzys

– zdradził informator.

Jak mieszka Maciej Kurzajewski? To tam odwiedza go Kasia Cichopek.

Źródła: www.planeta.pl

Może Cię zainteresować