×

Joanna Krupa pokazała ciążowy brzuszek. Fani są zachwyceni

Joanna Krupa pod koniec maja pochwaliła się radosną nowiną. W „Dzień Dobry TVN” przyznała, że już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Piękna modelka jest z tego powodu bardzo szczęśliwa, bowiem już długo starała się o dziecko. Dowodem na potwierdzenie tych słów są liczne zdjęcia, na których możemy obserwować rosnący, ciążowy brzuch Joanny Krupy. Teraz przyszedł czas na kolejną z fotografii.

Ciążowy brzuch Joanny Krupy

Modelka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w opinającej koszulce. Koszulce, która świetnie podkreśla ciążowe krągłości.

Everything is getting bigger– napisała pod zdjęciem modelka, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „Wszystko staje się większe”

Komentarze fanów

Fani natychmiast zauważyli, że brzuch Joanny Krupy w końcu zaczyna nabierać ciążowych rozmiarów tym bardziej, że jeszcze trzy tygodnie temu nie było po nim śladu. Dziś z kolei nie mogą uwierzyć, jak szybko rośnie. W komentarzach możemy znaleźć pełno miłych i ciepłych komplementów pod adresem modelki.

Cudowny widok. Tyle szczęścia na jednym obrazku

Super Asiu, pasuje ci ten brzuszek. Jesteś coraz piękniejsza

Przepiękny widok

Pięknie rośniesz – czytamy

No cóż, z tak ogromnym wsparciem Joasia może ze spokojem oczekiwać narodzin swojego pierwszego dziecka. Kiedy maleństwo ma przyjść na świat? Póki co nie wiadomo. Wiadomo jednak, że modelka nie zamierza rezygnować z pracy, a to oznacza, że podczas kolejnej edycji „Top Model” dalej będzie prowadzącą i jurorką.

Czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje w sprawie ciąży Joasi.

Może Cię zainteresować