Kasia Tusk poszła na wybory z rodzicami. Wyraźnie było widać jej ciążowy brzuszek

Ciąża Kasi Tusk jest ostatnio bardzo popularnym tematem w mediach. Mimo że córka przewodniczącego Rady Europejskiej chciała trzymać ją w tajemnicy jak najdłużej, nie udało jej się to… Jej tata nie utrzymał języka za zębami i pochwalił się radosną nowiną na spotkaniu z mieszkańcami Krakowa. Kasia nie miała już wyboru i musiała przyznać się przed fankami na Instagramie!

Cała rodzina na wyborach

Mimo tego zdjęć ciążowych i dobrze widocznego brzuszka Kasi Tusk próżno było szukać w sieci. Wczoraj blogerka wybrała się na wybory wraz z rodzicami. Tym razem na zdjęciach, które wykonane zostały przed lokalem wyborczym w Szkole Podstawowej nr 8 w Sopocie, mogliśmy już pierwszy raz zobaczyć jej ciążowe krągłości. Widać je bardzo delikatnie spod luźnej sukienki.

Ślub też utrzymywany był w sekrecie przez dłuższy czas!

Przypomnijmy tylko, że Kasia Tusk w tym roku wzięła ślub ze Stanisławem Cudnym, który również był utrzymywany w tajemnicy przez dłuższy czas. Wszystko zdradziło dopiero zdjęcie, które córka przewodniczącego Rady Europejskiej opublikowała na swoim Instagramie.

Kilka dni temu blogerka sama dała do zrozumienia swoim fankom, że jest przy nadziei, publikując wymowny wpis z okazji swoich 31. urodzin.

Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie. #ourbiggestproject

Gratulujemy!

Źródło: instagram.com | Fotografie: instagram.com, imgur.com