Kasia Tusk poszła na wybory z rodzicami. Wyraźnie było widać jej ciążowy brzuszek

Ciąża Kasi Tusk jest ostatnio bardzo popularnym tematem w mediach. Mimo że córka przewodniczącego Rady Europejskiej chciała trzymać ją w tajemnicy jak najdłużej, nie udało jej się to… Jej tata nie utrzymał języka za zębami i pochwalił się radosną nowiną na spotkaniu z mieszkańcami Krakowa. Kasia nie miała już wyboru i musiała przyznać się przed fankami na Instagramie!

Cała rodzina na wyborach

Mimo tego zdjęć ciążowych i dobrze widocznego brzuszka Kasi Tusk próżno było szukać w sieci. Wczoraj blogerka wybrała się na wybory wraz z rodzicami. Tym razem na zdjęciach, które wykonane zostały przed lokalem wyborczym w Szkole Podstawowej nr 8 w Sopocie, mogliśmy już pierwszy raz zobaczyć jej ciążowe krągłości. Widać je bardzo delikatnie spod luźnej sukienki.

16-letni Kuba przed morderstwem został porwany! Na jaw wychodzą szokujące fakty

Ślub też utrzymywany był w sekrecie przez dłuższy czas!

Przypomnijmy tylko, że Kasia Tusk w tym roku wzięła ślub ze Stanisławem Cudnym, który również był utrzymywany w tajemnicy przez dłuższy czas. Wszystko zdradziło dopiero zdjęcie, które córka przewodniczącego Rady Europejskiej opublikowała na swoim Instagramie.

Zdjęcie Roksany Węgiel z Izraela wywołało skandal. "Pół dupci ci widać"

Kilka dni temu blogerka sama dała do zrozumienia swoim fankom, że jest przy nadziei, publikując wymowny wpis z okazji swoich 31. urodzin.

Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie. #ourbiggestproject

Gratulujemy!

Zobacz także:

Źródło: instagram.com | Fotografie: instagram.com, imgur.com