×

Na brzegu stawu znaleziono malutki rowerek! Trzy siostrzyczki nie żyją

Ciała sióstr w stawie sąsiada. Dziewczynki w wieku 5, 8 i 9 lat były pod opieką niani. Gdy zniknęły z jej pola widzenia, wszczęła alarm i rozpoczęto poszukiwania trzech sióstr. W końcu funkcjonariusze Policji natknęli się na trop. Przeszukano zbiornik wodny na sąsiedniej posesji i znaleziono zwłoki zaginionych dziewczynek. W tym czasie ich matka była w pracy.

Zaginięcie trzech sióstr w Teksasie

To miał być zwyczajny i beztroski piątek dla trzech sióstr, które były pod opieką niani w czasie, gdy ich matka pracowała. Niestety późnym wieczorem dziewczynki zniknęły z pola widzenia opiekunki, dlatego kobieta wszczęła alarm i powiadomiła odpowiednie służby o zaginięciu sióstr. Rozpoczęły się intensywne poszukiwania 9-letniej Zi’ariel, 8-letniej A’Miyah i 5-letniej Temari z Atlanty w amerykańskim stanie Teksas.

W czasie akcji poszukiwawczej funkcjonariusze Policji natknęli się na porzucony blisko stawu rowerek oraz dziecięce ubrania. Postanowiono przeszukać zbiornik wodny, znajdujący się na sąsiedniej posesji.

Znaleźliśmy ubrania wokół stawu i w stawie, dlatego skoncentrowaliśmy poszukiwania wokół tego małego akwenu

– powiedział w sobotę KSLA Strażnik Teksasu, Shawn Hervey.

W sobotę około godz. 2 nad ranem zespół nurków wydobył z prywatnego stawu ciała trzech sióstr.

Ciała sióstr w stawie sąsiada

Trzy siostry z Atlanty (Teksas) zostały znalezione martwe w stawie sąsiada. Nie wiadomo, co robiły tam dziewczynki. Nie została też ujawniona przyczyna ich śmierci. Ze wstępnych ustaleń wynika, że siostry mogły utonąć podczas zabawy nad wodą. Jednak dopiero wyniki sekcji zwłok powinny dać odpowiedź na pytanie, jak umarły dziewczynki. Póki co nikomu nie postawiono zarzutów – przekazał szeryf Larry Rowe w wywiadzie dla „Texarkana Gazette”.

28-letnia Shommaonique Oliver, matka dziewczynek wyciągniętych ze stawu sąsiada, jest zrozpaczona. Straciła trzy córeczki, ale musi być silna dla pozostałej trójki dzieci.

Boże, proszę, daj mi moje dzieci z powrotem, słowa nie opiszą mojego bólu, chcę tylko mieć moje małe dziewczynki znowu w ramionach

– pisze na Facebooku Shommaonique Oliver.

Źródła: www.dailymail.co.uk, wiadomosci.wp.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij