×

Robotnicy wyłowili z rzeki ciała dwójki dzieci. To najprawdopodobniej bliźnięta

W jednej z kenijskich rzek odnaleziono ciała dwojga dzieci, najprawdopodobniej bliźniaków. Stacja BBC poinformowała, że nie jest to pierwszy taki przypadek. Wcześniej aż 7 razy odkryto ciała dzieci w tym regionie w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Ciała bliźniąt w rzece odkryli robotnicy, którzy ją czyścili.

Ciała bliźniąt w rzece

Stacja BBC poinformowała, że w rzece przepływającej przez Korogocho (region Nairobi) odnaleziono ciała dzieci. Okolicę tę zamieszkuje najbiedniejsza ludność. Przerażającego odkrycia dokonali robotnicy, którzy porządkowali ją. Maleńkie ciała spakowano do plastikowej torby.

ciała bliźniąt w rzece

Ruszyło śledztwo

Według władz ciała, które znaleziono w rzece, porzucono tuż po aborcji, która w większości przypadków jest w tym kraju nielegalna. Gubernator Nairobi, Mike Sonko, wezwał już służby w tym regionie, aby niezwłocznie rozpoczęły śledztwo, które wyjaśni ten „niepokojący proceder”.

Maleństwa zostały pochowane tuż obok miejsca, w którym je znaleziono. Niestety, pojawiają się głosy ze strony policji, że zidentyfikowanie rodziców w tym przypadku jest praktycznie niemożliwe.

ciała bliźniąt w rzece i miejsce pochówku

Spoczywajcie w pokoju Aniołki… ?

Może Cię zainteresować

zamknij