×

Do sieci wypłynęły zdjęcia z chrztu Archiego. Za jednym z nich kryje się piękny przekaz

Chrzest małego księcia Archiego odbył się w sobotę 6 lipca. Zdjęcia z tej okazji miały trafić do mediów dopiero po kilku dniach, ale już teraz ujrzały światło dzienne. Pokazują, że Harry i Meghan oddali przy tej okazji hołd księżnej Dianie.

Chrzest księcia Archiego – zdjęcia trafiły do mediów

Dziecko Harry’ego i Meghan właśnie zostało ochrzczone. Para książęca zadecydowała, że ceremonia będzie skromna. Uczestniczyło w niej tylko 25 gości – rodzina i chrzestni małego Archiego. Uroczystość odbyła się w kaplicy na zamku Windsor i dziennikarze nie mieli na nią wstępu.

Harry i Meghan zamierzali chronić prywatność uroczystości, ale zdjęcia z tego wydarzenia już obiegły świat. Jedno z nich jest szczególnie interesujące. Grupowa fotografia z najbliższą rodziną wygląda, jakby była zrobiona tak, by przypomnieć o księżnej Dianie – matce księcia Harry’ego.

Syn Meghan i Harry’ego był ubrany w znaczący strój

Na chrzcinach Archie został ubrany w szatę będąca repliką tej, którą na swoim chrzcie w 1984 roku miał jego tato. Ale to tylko jeden ze szczegółów, które zwróciły uwagę dziennikarzy i to nie on jest najistotniejszy. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na to, kto znajduje się za plecami świeżo upieczonych rodziców.

Chrzest księcia Archiego to okazja do pokazania szacunku dla Diany

Poza mamą księżnej Sussex, za kanapą stoją dwie kobiety. Okazuje się, że to dwie siostry księżnej Diany – Lady Jane Fellowes i Lady Sarah MrCorquodale. To pierwszy raz, kiedy któraś z nich pojawiła się na chrzcinach wnuka księżnej Diany. Warto też zauważyć, że książęca para nieprzypadkowo siedzi na dwuosobowej sofie. Na takiej samej kanapie siedzieli Diana i Karol z malutkim Harrym w czasie jego chrztu.

Co myślicie o zdjęciach z chrztu Archiego?

Może Cię zainteresować