×

Duchowny prawie zabił dziecko w czasie chrztu. Maluszek uderzył główką o chrzcielnicę

Kiedy pooglądaliśmy to nagranie, podniosło nam się ciśnienie z nerwów. I chyba nic w tym dziwnego… Jesteśmy pewni, że z Wami będzie podobnie. Duchowny prawie zabił dziecko podczas chrztu w Rosji!

Film, który zdenerwował internautów

Nagranie, które za chwilę zobaczycie, wywołało prawdziwą burzę w sieci. Można na nim zobaczyć moment chrztu w Gatczynie. Co w tym takiego szokującego i kontrowersyjnego? Otóż zachowanie duchownego… Widać na nim, jak prawosławny duchowny szarpie roczne dziecko, któremu miał udzielić sakramentu.

Dziecko nie chciało zamoczyć się w zimnej wodzie

Zgodnie z tradycją duchowny powinien zanurzyć dziecko w wodzie. Niestety, maluchowi nie bardzo się to spodobało i postanowił wyraźnie to zakomunikować. Chłopiec wyrywał się, jak tylko mógł. Z kolei to oburzyło duchownego i za wszelką cenę chciał dokonać tego aktu. Przez to o mały włos nie zrobiłby dziecku krzywdy… Podtrzymywał malca w bardzo agresywny sposób. Ostatecznie dziecko uderzyło główką o chrzcielnicę.

Mam próbowała go ratować

W pewnej chwili nawet przerażona mama postanowiła interweniować. Jednak na nic się to zdało. Nie dopuścił jej do dziecka od razu. Według rosyjskiej agencji prasowej Ria Novosti tuż po tym incydencie matka chłopca – 24-letnia Anastazja Aleksjejewa – złożyła na policji zawiadomienie. Poskarżyła się na niego również do przełożonych duchownego. On jednak uważał, że nic złego nie zrobił i nie poczuwał się do winy…

Mama chłopca pewnie po prostu nudzi się, ma dużo wolnego czasu i nie ma nic do roboty. Zdenerwowała się, choć nic strasznego się nie wydarzyło – powiedział

Rosyjskie media donoszą, że Ksiądz, który uczestniczył w kontrowersyjnym obrzędzie, został odsunięty już od obowiązków kapłańskich.

Zobaczcie całe wideo z tej sytuacji…

Może Cię zainteresować