×

Został postrzelony w brzuch podczas służby. Ostatecznie dostaje prezent od anonimowej osoby

Były inżynier budowy, Christopher Garrett, uczestniczył w nocnej misji w Afganistanie, kiedy został postrzelony w brzuch. Minął się ze śmiercią, a cała sytuacja sprawiła, że żołnierz przeszedł na emeryturę.

Mężczyzna wrócił ostatecznie do domu. Nie pracował, ale starał się wykonywać normalne, codzienne obowiązki, do których należało chociażby skoszenie trawy. Garrett został niepełnosprawny, więc nawet takie zadanie sprawiało mu masę trudności.

Pewnego dnia żona mężczyzny, Brittany, zastała go na zewnątrz płaczącego. Nic nie wskazywało na to, żeby coś mu się stało, jednak po rozmowie z nim odkryła, co było na rzeczy.

Anonimowy sąsiad, który widział jak Garrett zmaga się z kosiarką, postanowił pomóc mężczyźnie i kupił mu zupełnie nowy sprzęt do koszenia trawnika.

Mam nadzieję, że dzięki tej kosiarce zaoszczędzisz czas na najważniejsze rzeczy w Twoim życiu. Dziękuję za Twoją służbę i moją wolność. Z poważaniem, wdzięczny Amerykanin – taki napis widniał na kosiarce.

Zarówno Christopher, jak i Brittany, nie wiedzieli co powiedzieć. Od tego momentu koszenie trawnika zajmowało mężczyźnie znacznie mniej czasu. Mógł go więc poświęcić dla najbliższej rodziny.

Ten prezent okazał się strzałem w dziesiątkę!

Polecane

Może Cię zainteresować