×

Mąż prosi, aby żona wysadziła go w tym miejscu i odwiozła dzieci. Gdy wraca, jest zdezorientowana

Słysząc ile zła dzieje się na świecie, czasami można zwątpić, że są jeszcze dobrzy ludzie skorzy do pomocy.

W dzisiejszym społeczeństwie brakuje nam bezinteresowności i zaufania do drugiej osoby. We wszystkim dopatrujemy się podstępu.

Na szczęście są jeszcze ludzie, którzy starają się uczynić świat lepszym miejscem, nawet jeśli są to jedynie małe gesty, za które nie zostaną okrzyknięci bohaterami.

Opublikowany przez Tarę Carter Środa, 7 czerwca 2017

Jedną z osób, które przywracają wiarę w dobroć jest Chris Carter. O wspaniałym geście mężczyzny dowiedzieliśmy się od jego żony.

Kobieta opublikowała krótką historię wraz ze zdjęciem męża. Otóż pewnego razu para wraz z dziećmi wracała samochodem do domu. Chris nagle powiedział do żony, by zawiozła dzieci do domu, a później wróciła po niego.

Home bound!!

Opublikowany przez Tarę Carter Środa, 17 maja 2017

Zdezorientowana kobieta zrobiła o co poprosił mąż. Gdy wróciła po niego była absolutnie poruszona jego zachowaniem.

Otóż Chris kosił trawnik starszego mężczyzny, który stał z boku i przyglądał się pomocnikowi. Niby drobny gest, ale jak wielka pomoc dla staruszka. Tara nie chciała przerywać pracy i czekała wzruszona w samochodzie.

"This is one of the many reasons I love my husband. As we are driving home with Kylie and Gage, Chris suddenly turns the…

Opublikowany przez Love What Matters Piątek, 7 lipca 2017

Chris pokazuje nam, że zawsze jest czas na pomoc dla innych i nie chodzi o to, by oczekiwać czegoś w zamian. Serce staruszka wypełniła wdzięczność, a Chris stał się jego bohaterem.

„Modlę się, by mój syn uczył się pomagać innym robiąc zwyczajne rzeczy tak, jak robi to jego tata” – kończy historię Tara.

My z kolei mamy nadzieję, że nie tylko syn Chrisa weźmie z niego przykład.

Polecane

Może Cię zainteresować