×

2-latek wszedł na taśmę bagażową na lotnisku. Matka zostawiła go tylko na chwilę

Na lotnisku w Atlancie 2-letni chłopiec został wciągnięty przez taśmę bagażową. Najwidoczniej maluch przez chwilę musiał przebywać sam. Zainteresował się taśmą, na której kładzie się bagaże. Położył się na niej i, jak widać na nagraniu, został wciągnięty.

„Nie wiem, co bym zrobiła, gdyby coś stało się mojemu synkowi”

Dosłownie chwila nieuwagi wystarczyła, aby doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Chłopca musiało zaintrygować to, jak działa maszyna. Gdy zniknął za zasłonką na taśmie, wówczas pojawia się zrozpaczona mama.

Kobieta pokazuje pracownikowi lotniska, że jej synek znajduje się w środku. Sama chciała coś zrobić, ale została powstrzymana

Chciałam rzucić mu się na ratunek, ale pracownik lotniska mnie powstrzymał. Musiałam stać z boku i czekać… To było dla mnie łatwe

Przyznała się później, że zostawiła synka dosłownie na chwilę, ponieważ poszła wydrukować kartę pokładową. Tylko tyle wystarczyło, aby chłopczyk zainteresował się taśmą. Gdy się odwróciła, zobaczyła, jak jej dziecko jest wciągane przez maszynę. Rzuciła się na ratunek, ale już wiemy, że została zatrzymana przez pracownika. Zanim chłopiec został wyciągnięty minęło pięć minut. 2-latek trafił do szpitala w Atlancie ze złamaną ręką, a policja zajęła się wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia.

Okres wakacyjny, ale rodzice zawsze muszą mieć oczy dookoła głowy…

Polecane

Może Cię zainteresować