×

Była miss dorabiała jako luksusowa prostytutka. Mąż o niczym nie wiedział

Piękna, zgrabna i sporo młodsza – Regina Turner wydawała się kobietą idealną dla nowojorskiego chirurga. Ale gdy ten pracował w szpitalu, jego żona oddawała się swoim… zajęciom. Była miss dorabiała jako luksusowa prostytutka. Jej mąż dowiedział się o tym przez przypadek.

Niczego im nie brakowało

Majętny chirurg z Nowego Jorku był świetną partią. U swego boku widział kobietę, która będzie zachwycać urodą. Regina Turner wydawała się więc kandydatką idealną.

Była miss stanu Connecticut jest młodsza od męża o 8 lat. Jest też wysoka, zgrabna i piękna. U boku męża niczego jej nie brakowało. Doktor Han Jo Kim świetnie zarabiał jako chirurg. Dochody 41-letniego lekarza szacowano na 3 mln dol. rocznie. Para miała m.in. mieszkanie warte 6,5 mln dol. i dom na wyspie Long Island.

Była miss dorabiała jako luksusowa prostytutka

Reginie Turner pieniędzy z pewnością nie brakowało. Być może brakowało jej jednak czegoś innego… jak się okazało, piękna brunetka prowadziła podwójne życie.

Chirurg niczego nie podejrzewał, gdy Regina mówiła jeszcze przed ślubem, że utrzymuje się ze spadku po babci. Nie nabrał też podejrzeń, gdy jego piękna żona twierdziła, że pracuje nad aplikacją mobilną, w związku z czym musi często wyjeżdżać w delegację.

Przez pięć lat związku zakochany mężczyzna wierzył w każde słowo żony. Podejrzeń nabrał dopiero, gdy w jej telefonie odnalazł wiadomość od nieznajomego mężczyzny. Potem zorientował się, że na konto żony wpłynęła ogromna kwota. Kobieta nie potrafiła wyjaśnić, skąd wzięła 700 tys. dolarów. Ale tym razem 41-letni lekarz nie uwierzył tak łatwo w kłamstwa ukochanej. Dociekał prawdy, a gdy ją poznał, był w szoku. Jego żona zarabiała jako luksusowa prostytutka. Robiła to przed ślubem, robiła i po ślubie. Małżeństwo pary okazało się fikcją. Była miss zataiła przed mężem nie tylko liczne zdrady i fakt, że pracuje jako prostytutka, ale i to, że nie zdobyła wykształcenia. Jak się okazało, Regina skończyła jedynie liceum, twierdziła natomiast, że była studentką chemii.

Teraz wszystkie kłamstwa byłej miss wyszły na jaw. Doktor Han Jo Kim i jego 32-letnia partnerka rozwodzą się w atmosferze skandalu.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować